PGE FKS Stal Mielec – IFK Värnamo [1-2]

31 stycznia o godz. 11:00 zespół PGE FKS Stali Mielec rozegrał swój ostatni mecz kontrolny podczas obozu przygotowawczego w hiszpańskim L’Albir. Przeciwnikiem naszej drużyny, był zespół IFK Värnamo.

Trener Kamil Kiereś zdecydował, że mecz od pierwszej minuty spotkania rozpoczną: Kochalski, Getinger, Pingot, Matras, Esselink, Jaunzems, Strzałek, Domański, Hinokio, Wlazło oraz Shkurin.

Jedyną bramkę w pierwszej połowie meczu zdobył dla drużyny gości Johnbosco Kalu. Po pierwszych 45 minutach na tablicy widniał wynik 0-1.

Drugą część meczu biało-niebiescy rozpoczęli w składzie: Jałocha, Pajnowski, Matras, Esselink, Gerstenstein, Wlazło, Rafa Santos, Domański, Hinokio, Wołkowicz oraz Shkurin.

W 52 minucie meczu na listę strzelców wpisał się Ilya Shkurin, lecz 68 minucie spotkania zespół naszych dzisiejszych przeciwników zdobył bramkę z rzutu karnego. Strzelcem gola był Emin Grozdanic. 3 minuty później nastąpiła potrójna zmiana w naszym zespole. Murawę opuścili Shkurin, Domański i Wlazło, a w ich miejsce zameldowali się  Wolsztyński, Rozwadowski i Stępień.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.