PGE FKS Stal Mielec – Siarka Tarnobrzeg [foto]

11 lipca o godzinie 11:00 PGE FKS Stal Mielec rozegrała trzeci mecz kontrolny przed startem sezonu 2023/2024. Naszym przeciwnikiem był zespół Siarki Tarnobrzeg.

Trener Kamil Kiereś zdecydował, że mecz w wyjściowym składzie rozpoczną: Jałocha, Getinger, Esselink, Matras, Ehmann, Stępień, Hinokio, Trąbka, Wlazło, Domański, Shkurin.
Na ławce rezerwowych zasiedli: Dudek, Wołkowicz, Leandro, Kardyś, Soboń, Pajnowski, Gerstenstein oraz dwóch zawodników testowanych.

Jedyną bramkę w pierwszej części spotkania zdobył w 6 minucie Ilya Shkurin. Asystę przy golu zaliczył Mateusz Stępień.

Drugie 45 minut spotkania rozpoczęliśmy w składzie: Dudek, Esselink, Pajnowski, Leandro, Stępień, Hinokio, Domański, Wołkowicz oraz 3 zawodników testowanych. W kolejnych minutach meczu na boisku zameldowali się: Gerstenstein, Kardyś oraz Soboń.

W 80 minucie meczu bramkę wyrównującą zdobył Orlik i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.