Pierwszy sparing za nami #camp2022 [RAPORT, FOTO]

Po 4 dniach wytężonych treningów przyszedł czas na pierwszy sprawdzian biało-niebieskich podczas #camp2022 w Turcji. Równo o godzinie 16:00 czasu miejscowego drużyna PGE FKS Stal Mielec zmierzyła się w pierwszym meczu sparingowym z bułgarską Slavia Sofia. Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, a drużynie Stali nie brakowało akcji zagrażających bramce przeciwnika, jednak do przerwy nie padł żaden gol. Na pierwszą bramkę musieliśmy poczekać do 62. minuty kiedy rzut karny wykorzystał Grzegorz Tomasiewicz. Niespełna po 10 minutach wynik podwyższył Mateusz Mak, a w 89. minucie dzieła dokończył Koki Hinokio. PGE FKS Stal Mielec pokonała Slavię Sofia 3:0 notując tym samym pierwsze zwycięstwo podczas przygotowań do drugiej części ligowego sezonu. Wszyscy zawodnicy będący na obozie otrzymali możliwość gry. W piątek, 21 stycznia kolejny sprawdzian przed drużyną Stali. Tym razem zmierzymy się z CSKA Sofia, która obecnie jest wiceliderem Prywa Liga.