PORADY DLA KIBICÓW: PGE FKS Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec

1. Pierwszy gwizdek meczu PGE FKS Stal Mielec – Zagłębie Sosnowiec w niedzielę 3 listopada 2019 o godzinie 17:00, kasy biletowe w czasie meczu kończą pracę. W dniu meczu bilet 5 zł droższy. Bramy stadionu otwarte na godzinę przed meczem. Więcej informacji https://stalmielec.com/?p=66145

2. Wchodzimy na stadion przez bramofurty wybierając odpowiednio trybunę zgodnie z sektorem oznaczonym na bilecie. Dostęp do bramofurt mają osoby tylko z ważną wejściówką.

3. Wejście VIP prowadzi od strony ulicy Solskiego przez Klub lub przez klatkę schodową i taras stadionu – sektor VIP został zmodyfikowany.

4. Miejsce dla niepełnosprawnych jest oznakowane i znajduje się od strony trybuny zachodniej – czytaj więcej: http://STALmielec.com/?page_id=26994

5. Dla kibiców zmotoryzowanych sugerowany jest parking przy ulicy Sportowej – zobacz więcej: https://stalmielec.com/?page_id=57378

7. Przy wejściu obowiązują dowody tożsamości! Osoby niepełnoletnie wchodzą na obiekt i przebywają na nim wyłącznie z opiekunem. Wejścia na Stadion Miejski wyposażone są w system informujący stewardów o korzystaniu z biletu ulgowego bądź darmowego. Steward w takiej sytuacji jest zobowiązany by sprawdzić uprawnienie do ulgi bądź zweryfikować czy bilet jest przypisany do osoby go okazującej. 

8. Wyłączne prawo do rejestrowania i publikowania wideo z gry, wydarzeń boiskowych posiada licencjonowana telewizja oraz Klub (media klubowe). Na trybuny nie wolno wnosić profesjonalnego sprzętu foto / wideo – bez odpowiednich akredytacji prasowych.

9. Od strony wschodniej (sektor G) uruchomione zostanie miejsce dla najmłodszych kibiców – tzw. sektor rodzinny.

10. Punkty gastronomiczne dostępne są na tarasach stadionu – zarówno na trybunie wschodniej i zachodniej.

11. Punkty medyczne są oznakowane, znajdują się po obu stronach stadionu, informacji i wsparcia w tym zakresie zawsze udzielą stewardzi.

12. Depozyty znajdują się przy wejściach na stadion.

13. Sklepik Klubowy czynny w dniu meczu do 17:00.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę!

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl