Zamknij

PROSIMY O GŁOSY! FINAŁ BLISKO! DZIĘKUJEMY!

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI FUNDACJI AVIVA „TO DLA MNIE WAŻNE” I ZAGŁOSUJ NA INICJATYWĘ „WEEKENDOWE WSPARCIE DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH I ICH RODZIN”.

MOŻESZ POMÓC RODZINOM I WYCHOWANKOM OŚRODKA REHABILITACYJNO EDUKACYJNO WYCHOWAWCZEGO W MIELCU. POTRZEBUJEMY JAK NAJWIECEJ GŁOSÓW.

Nasz projekt ma na celu poprawę jakości życia dzieci niepełnosprawnych intelektualnie oraz ich rodzin poprzez organizację pobytów weekendowych poza środowiskiem domowym. W poprzednich latach dwukrotnie udało nam się zdobyć środki na realizację projektu. Z weekendowej opieki skorzystała duża liczba naszych wychowanków i ich bliskich. Dla niektórych rodzin był to pierwszy „wolny” weekend, który mogli przeznaczyć dla siebie. Obecnie chcielibyśmy pomóc kolejnej grupie podopiecznych poprzez zorganizowanie 15 weekendów. Staramy się o grant w wysokości 45000 zł. Uczestnicy projektu wezmą udział w integracji społecznej nastawionej na ich aktywizację społeczną, oswajanie społeczności lokalnej w kontaktach z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie oraz promowanie ich pozytywnego wizerunku.

Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę:
http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,506,weekendowe-wsparcie-dzieci-niepelnosprawnych-i-ich-rodzin.html 

Oddając głos podajemy adres email, na który fundacja Aviva wyśle wiadomość z prośbą o potwierdzenie głosu. Głosować można raz dziennie z jednego konta email.

W PROMOCJE NASZEGO PROJEKTU WŁĄCZYŁ SIĘ KLUB FKS STAL MIELEC.
WSPIERAJĄ NAS TAKŻE KIBICE STALI.
DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE I KAŻDY ODDANY GŁOS.