Zamknij

Raben Logistics Polska sponsorem FKS Stal Mielec S.A.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w gronie naszych sponsorów pozostaje firma Raben Logistics Polska. Umowa została zawarta na sezon 2024/2025. Dziękujemy za zaufanie!

Raben Logistics Polska, największa spółka Grupy Raben, od ponad 30 lat oferuje usługi z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego, magazynowania i kompleksowej obsługi logistycznej w tym usług dodanych (co-packing) i logistyki e-commerce. Doświadczenie i pozycja na rynku pozwalają na świadczenie najwyższej jakości usług.

Firma zajmuje się obsługą wielu grup produktowych: artykułów spożywczych, FMCG, kosmetyków, towarów przemysłowych, artykułów chemicznych, produktów niebezpiecznych, itd. Funkcjonująca od wielu lat stabilna sieć oddziałów w Polsce i w Europie (w 15 krajach), ułatwia szybkie i bezpieczne przemieszczanie przesyłek. Zasoby spółki to zróżnicowane magazyny o pow. ok. 600 tys. m2 i 5000 nowoczesnych środków transportu.

Zaangażowany zespół ok. 3800 pracowników, nakierowany jest na wymianę doświadczeń oraz wspólne osiąganie celów. Jednym z nich jest wspieranie klientów w ich działaniach oraz opieka nad całym procesem logistycznym.

Raben to stabilna organizacja, niezależna od zmian na rynkach kapitałowych. Rodzinny charakter pozwala tu na szybkie podejmowanie decyzji, jak również budowanie długookresowych planów rozwoju.

www.polska.raben-group.com

www.linkedin.com/company/the-raben-group

www.facebook.com/RabenGroupOfficial

Sponsoring i Reklama w FKS Stal Mielec S.A.
Damian Gąsiewski
tel. 602 739 362
e-mail: damian.gasiewski@stalmielec.com