Zamknij

Rado Sp. z o.o. pozostaje w gronie naszych sponsorów

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w gronie naszych sponsorów pozostaje firma Rado Sp. z o.o. Dziękujemy, za zaufanie! Umowa sponsorska będzie obowiązywała do końca sezonu 2024/2025.

Rado Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowym demontażu infrastruktury energetycznej i telekomunikacyjnej oraz w recyklingu odpadów, zawierających metale. Dodatkowo świadczy usługi krajowego i międzynarodowego transportu towarów.

Zdobyte doświadczenie, unikalne know how oraz kadra ekspertów umożliwia ciągły rozwój firmy, tworząc ją krajowym, certyfikowanym liderem w recyklingu metali oraz odzysku wysokiej jakości surowców wtórnych, mających zastosowanie w hutnictwie, przemyśle chemicznym oraz tworzyw sztucznych.

Firma Rado ciągle wdraża nowoczesne technologie oraz prowadzi prace badawczo – rozwojowe przy współpracy z polskimi i niemieckimi naukowcami i ośrodkami naukowymi. Pozwala to na stosowanie innowacyjnych rozwiązań w recyklingu metali oraz na ciągłe doskonalenie oferowanych usług i produktów.

Rado Sp. z o.o. w tym roku świętuję piękny jubileusz 25-lecia. Gratulujemy prężnej działalności i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy, że jesteście z nami.

 

________________________________

Sponsoring i reklama w FKS Stal Mielec S.A.:
Damian Gąsiewski
tel. 602 739 362
e-mail: damian.gasiewski@stalmielec.com