Rezerwy: Pewne zwycięstwo nad Legionem Pilzno [ZDJĘCIA]

Za nami kolejny mecz Stali II Mielec i kolejne zwycięstwo. Podopieczni trenera Sebastiana Bajorka tym razem bez większych problemów rozprawili się z Legionem Pilzno. Mielczanie tym samym umocnili się na prowadzeniu w tabeli 4.ligi podkarpackiej.

Zawodnicy rezerw poszli tropem pierwszego zespołu, ustalając wynik w pierwszym kwadransie spotkania. Najpierw bramkarza gości pokonał Bartosz Bajorek, a kilka minut później prowadzenie podwyższył Kacper Sadłocha.

Wynik mógł być zdecydowanie wyższy, ale naszej drużynie zabrakło skuteczności. Szczególnie w drugiej połowie, gdy nasza przewaga momentami była już przygniatająca.

– Zawodziła u nas dzisiaj trochę skuteczność, bo pewnie gdybyśmy wygrali 4:0, to nikt by się nie obraził – przyznał trener Sebastian Bajorek dla portalu nowiny24.pl.

Po czterech kolejkach FKS Stal II Mielec z kompletem zwycięstw jest samodzielnym liderem tabeli. W najbliższej kolejce (1 września) drużyna zagra na wyjeździe z Bieszczadami Ustrzyki Dolne.

FKS Stal II Mielec – Legion Pilzno 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 B. Bajorek 6, 2:0 Sadłocha 11.

Stal: Dudek – Seweryn, Marek (46 M. Pyryt), Sosiński, Pnyevskyy, Zięba, Kardyś (46 D. Pyryt), Guca (46 Poręba), Duszkiewicz, Sadłocha, B. Bajorek (46 Wyparło). Trener Sebastian Bajorek.