Rezerwy: Pierwsza porażka w tym sezonie [ZDJĘCIA]

Po fantastycznym początku sezonu musiał przyjść moment zadyszki. FKS Stal II Mielec przegrała w sobotę po raz pierwszy, a pogromcami naszych młodych zawodników była drużyna Igloopolu Dębica.

Mecz od początku nie układał się po naszej myśli. Silna fizycznie drużyna z Dębicy opanowała środek pola i naszym zawodnikom było bardzo trudno zawiązać jakąkolwiek akcję ofensywną. Gdy to się już udawało, to albo traciliśmy piłkę, albo była ona zabierana przez dobrze dysponowanych obrońców Igloopolu.

Jedyny gol, który rozstrzygnął losy meczu, padł w 39.minucie meczu. Wówczas to celny strzał Kamila Kasprzykowskiego wyprowadził na prowadzenie naszego rywala i jak się miało okazać – ustalił końcowy wynik spotkania.

W drugiej połowie szło nam już lepiej w ofensywie, mieliśmy dwie groźne okazje, ale to było za mało na ugranie choćby jednego “oczka”. Jednak mimo tej porażki, nasza drużyna wciąż pozostaje liderem rozgrywek.

FKS Stal II Mielec – Igloopol Dębica 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Kasprzykowski 39.

Stal II: Dudek – Seweryn, Sosiński, Duszkiewicz, Zięba, Wyparło (69 Kardyś), Guca, Poręba (68 Lonczak), Galara (55 Pyryt), Pnievskyy, B. Bajorek. Trener Sebastian Bajorek.

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl