Rezerwy: Pogrom w Stalowej Woli, porażka w Wolicy Piaskowej

Zmienne było szczęście naszych drużyn rezerwowych. W czwartej lidze Stal II Mielec rozbiła na wyjeździe drużynę Stal II Stalowa Wola, a w klasie okręgowej Stal III Mielec uległa Piastowi Wolica Piaskowa.

Mecz w Stalowej Woli, mimo wysokiego wyniku, miał swoją temperaturę. Już od 16.minuty, po dwóch żółtych kartkach dla Dominika Buczka, musieliśmy sobie radzić w osłabieniu. To jednak nam nie przeszkadzało, bo i tak stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką przeciwnika i to my wyszliśmy na prowadzenie po golu Kardysia. Dodatkowo już kwadrans później straty się wyrównały – z czerwoną kartką boisko musiał opuścić zawodnik gospodarzy.

Tuż przed przerwą Kardyś podwyższył na 2:0, a w drugiej połowie nasza drużyna dzieliła i rządziła na boisku dokładając jeszcze cztery bramki. Wynik na 6:1 dla Stali II Mielec ustalił Michał Pyryt.

Stal II Stalowa Wola – Stal II Mielec 1:6 (0:2)
Bramki: 0:1 Kardyś 26, 0:2 Kardyś 45, 0:3 Sadłocha 49, 0:4 Wyparło 65, 0:5 Kramarz 71, 1:5 Hascak 85, 1:6 M.Pyryt.

Stal II Mielec: Dudek – Czop, Woś, Bakowski, Buczek– Kramarz (72 M.Pyryt), Kron, Kardyś (60 D.Pyryt), Ogiba – Wyparło, Sadłocha. Trener Janusz Hynowski.

Czerwona kartka: Buczek 16 (za dwie żółte).

Gorzej poszło zawodnikom Stali III Mielec, którzy w sobotę ulegli na wyjeździe Piastowi Wolica Piaskowa. Wynik spotkania został rozstrzygnięty w pierwszej połowie. Wówczas bramki dla gospodarzy zdobywali Przydział i Idzik. Mimo porażki, nasza drużyna zachowała 5.miejsce w ligowej tabeli.

Piast Wolica Piaskowa – Stal III Mielec 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Przydział 7, 2:0 Idzik 19.

Stal III: Płaza – Mazurkiewicz (46 Pniewski), Osuch, Krzysztofik, Czekaj, Strycharz, Chojnacki, Guca, Kozak, Sztuka, Sosiński. Trener Roman Gruszecki.