Rezerwy: Wygrana na inaugurację rozgrywek 4.ligi [ZDJĘCIA]

W sobotnie popołudnie rozgrywki 4.ligi podkarpackiej zainaugurowała FKS Stal II Mielec. Podopieczni trenera Sebastiana Bajorka pokonali na wyjeździe Czarnych Trześń 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Bartosz Bajorek i Wiktor Kłos. Ze strony Czarnych odpowiedział Mateusz Dopart.

Trener Sebastian Bajorek posłał do boju kilku zawodników, którzy byli w kadrze pierwszego zespołu na Wisłę Kraków. Cieszy na pewno występ Kamila Kościelnego, który rozegrał pełne 90 minut.

Samo spotkanie, szczególnie w pierwszej połowie, było bardzo wyrównane. Mielczanie większą przewagę osiągnęli dopiero w drugiej połowie. Przewagę na gole zamienili: Bartosz Bajorek i Wiktor Kłos.

Czarni Trześń debiutują na tym poziomie rozgrywkowym i po tym meczu można śmiało stwierdzić, że w czwartej lidze będą chcieli się zadomowić na dłużej. Grali bez kompleksów, starali się i walczyli z ponad przeciętną ambicją. Ostatecznie przegrali, ale pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie.

Czarni Trześń – FKS Stal II Mielec 1:2 (0:0)
Bramki: 0:1 B. Bajorek 48 1:1. M. Dopart 57, 1:2 Kłos 58.

Stal II: Primel – Sosiński, Kościelny, Zięba, Kłos (65 Wyparło), Kardyś (65 Poręba), Galara (80 Czekaj), Wyjadłowski (80 Szumilas), Sadłocha (65 Guca), Bajorek (65 Pyryt), Duszkiewicz. Trener Sebastian Bajorek.