Rezerwy: Wysoka wygrana z beniaminkiem rozgrywek

Nasze rezerwy weszły w ten sezon jak burza. W piątej kolejce 4.ligi podkarpackiej bez większych problemów rozprawiły się z beniaminkiem rozgrywek – MKS-em Arłamów Ustrzyki Dolne i nadal pewnie przewodzą ligowej tabeli.

Mecz właściwie od początku przebiegał pod nasze dyktando. Podopieczni trenera Sebastiana Bajorka przejęli inicjatywę bardzo szybko, a udokumentowaniem tego był gol Kamila Duszkiewicza zdobyty już w 5.minucie spotkania.

Prowadzenie udało się podwyższyć szybko. Dziesięć minut po golu Duszkiewicza, na listę strzelców wpisał się Łukasz Seweryn. Po kwadransie gry prowadziliśmy więc 2:0 i taki wynik utrzymał się do przerwy.

W drugiej połowie zadaliśmy kolejne dwa ciosy. Najpierw w 48.minucie bramkarza gospodarzy pokonał Konrad Guca, a wynik na kwadrans przed końcem meczu ustalił Arkadiusz Zięba.

W najbliższej kolejce FKS Stal II Mielec podejmie na własnym boisku Igloopol Dębica. To spotkanie odbędzie się 4 września o godzinie 11.

Arłamów/Bieszczady Ustrzyki Dolne – Stal II Mielec 0:4 (0:2)
Bramki: 0:1 Duszkiewicz 5, 0:2 Seweryn 15, 0:3 Guca 49, 0:4 Zięba 75.

Stal II: Dudek – Marek, Sosiński, Pnevskyy, Zięba – Guca, Kardyś (46 Poręba), Seweryn, Wyparło – Duszkiewicz, B. Bajorek (55 Lonczak). Trener Sebastian Bajorek.