R&G PLUS wspiera mielecką Stal w drodze #PoDawnyBlask!

Firma R&G PLUS Sp. z o.o. powstała w 2003 roku, wywodząc się z Zakładów Elektroniki i Mechaniki Precyzyjnej „R&G” S.A. Firma matka, ZEiMP R&G S.A. rozpoczęła swoje związki z komunikacją publiczną w 1991 r. od produkcji kasownika elektronicznego, który wraz z komputerem pokładowym od razu stał się prawdziwym przebojem umożliwiając przedsiębiorstwom komunikacyjnym znaczący wzrost dochodów poprzez prezycyjne rejestrowanie (oznaczanie) biletów i możliwość wprowadzania zróżnicowanych taryf. Jednocześnie, system ten pozwalał na monitorowanie pracy kierowcy i sposobu wykorzystania pojazdu, co pociągnęło za sobą również wzrost punktualności realizowania usługi przewozowej i szybko przełożyło się na wzrost zaufania pasażerów, zwiększając tym samym stopień wykorzystania taboru.

Od tego czasu nasi konstruktorzy skupiają się na ustawicznym rozwiązywaniu wyzwań stawianych przez codzienność firm komunikacji zbiorowej. Efektem naszej ciężkiej pracy są własne kompleksowe systemy wspomagające zarządzanie komunikacją publiczną. Oferowane systemy składają się z oprogramowania oraz urządzeń naszej produkcji. W ofercie posiadamy także wyroby i rozwiązania skierowane do osób niewidzących i niesłyszących, dzięki którym mogą one samodzielne korzystać ze środków komunikacji zbiorowej a także stanowią istotne udogodnienie dla turystów i podróżnych rzadziej korzystających z transportu publicznego, zwiekszając jego dostępność.

Firma R&G od samego początku umieściła klienta w „centrum uwagi”, co pozwala na właściwe spełnienie stawianych nam wymagań. Po ponad dwudziestu latach działalności na rynku polskim jak i zagranicznym możemy stwierdzić, że jesteśmy jednym z największym dostawców w zakresie rozwiązań w dziedzinie technik informatycznych dla komunikacji zbiorowej, co potwierdza szerokie grono naszych klientów. Jednak jako firma ucząca się i ustawicznie doskonaląca swoje rozwiązania, wiemy jak wiele mamy do zrobienia, zwłaszcza w obliczu zjednoczonej Europy, gdzie konkurencyjność opiera się przede wszystkim na gwarancji najwyższej jakości.

Nasz cel

Celem firmy jest dostarczanie wyrobów spełniających wymagania i zaspokajających potrzeby naszych klientów, mając na uwadze ich pełne usatysfakcjonowanie, tak aby przyczyniało się ono do poszerzenia współpracy, a przez to do rozwoju i umocnienia pozycji naszej firmy, zwłaszcza na rynku dostawców rozwiązań elektronicznych dla przedsiębiorstw transportu publicznego także w zakresie produkcji form wtryskowych, wyprasek i obróbki mechanicznej oraz by logo R&G utożsamiane było zawsze z profesjonalizmem i najwyższą jakością.

Nasze motto brzmi: „Ten kto rezygnuje z bycia lepszym od konkurencji zrezygnował z bycia dobrym”. My nie rezygnujemy, sprostamy wymaganiom naszych klientów – teraz i w przyszłości.

Traugutta 7; 39-300 Mielec
17 773 80 80
rg@rg.com.pl

http://www.rg.com.pl/

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl