Zamknij

Rozpoczęcie prac związanych z budową Skyboxów

Już wkrótce nastąpi rozpoczęcie prac remontowo-budowlanych na stadionie przy ul. Solskiego 1 związanych z budową Skyboxów. Wszystkie prace związane z tym projektem zostaną zakończone w pierwszej połowie przyszłego roku. 

Na początku tego roku Damian Gąsiewski- Dyrektor Marketingu i Komunikacji w FKS Stal Mielec S.A. poinformował o szeregu działań marketingowych, które sukcesywnie będą wdrażane na przestrzeni kolejnych miesięcy. Jednym z nich była budowa loży biznesowych znajdujących się na trybunach, w miejscach o najlepszej widoczności.

Na jesieni rozpoczną się zaawansowane prace budowlano-remontowe oraz wykończeniowe, za które odpowiadać będzie Firma HARDBUD. Wykonana zostanie także całkowicie nowa instalacja elektryczna, którą zrealizuje Firma ELDAR, a materiały oraz oświetlenie zapewni Hurtownia Elektryczna MEGAEL. Niezbędne materiały budowlane dostarczy nam AGROBAZA zaś Firma NIKMET, producent wyrobów metalowych, dostarczy specjalnie zaprojektowane dla Klubu konstrukcje metalowe.

Nad całością prac oraz prawidłowym ich przebiegu czuwać będzie Firma MEEKO ARCHITEKCI. Nasi Projektanci doglądać będą wszystkich etapów prac, aby efekt końcowy był identyczny z założonym projektem oraz przedstawioną wizualizacją.

— Jestem przekonany, że utworzone przez klub loże będą cieszyć się dużym zainteresowaniem. Pierwszą z lóż mamy już zarezerwowaną przez jednego z naszych partnerów, który wykupi możliwość korzystania z niej podczas meczów PGE FKS Stali Mielec. Skyboxy to idealne miejsce nie tylko do oglądania spotkań naszej drużyny, ale również prowadzenia rozmów biznesowych. Cieszę się, że to już kolejna inwestycja realizowana przez nasz klub, która modernizuje stadion miejski w Mielcu  – powiedział Jacek Klimek, Prezes FKS Stal Mielec S.A.

Nasi Partnerzy przy części tej realizacji świadczą swoje usługi na zasadzie barteru, co w znaczny sposób odciążyło budżet projektu.

Utworzenie Skyboxów to kolejny projekt realizowany w tym roku przez Klubowy Marketing. We wcześniejszych miesiącach nastąpiła kompleksowa modernizacja tunelu z wyjściem piłkarzy na murawę, utworzono nowe pomieszczenie dla mediów oraz spotkań z Gośćmi naszego klubu oraz wprowadzono stanowisko sprzedaży biletów i karnetów w Sklepie FKS Stal Mielec.

— Z dużym entuzjazmem przyjęliśmy wiadomość o kontynuacji naszej współpracy z klubem FKS Stal Mielec. Po bardzo udanej realizacji nowego sklepu klubowego przy ul. Solskiego 1 przyszedł czas na stworzenie przez nasze studio projektowe pomieszczeń z lożami biznesowymi. Naszym założeniem jest, aby zbudowane Skyboxy łączyły w sobie komfort i nowoczesność oraz nawiązywały do barw PGE FKS Stali Mielec. Podobnie jak przy projekcie i budowie sklepu, tak również teraz będziemy czuwać nad realizacją wszystkich prac związanych z inwestycją — powiedział Tomasz Janiec współwłaściciel MEEKO ARCHITEKCI

— Utworzenie Skyboxów to kolejny punkt, jaki założyliśmy sobie do zrealizowania przez nasz klub. Chcemy, aby utworzone loże biznesowe był jak najbardziej komfortowe, a przez to atrakcyjne dla potencjalnych klientów. Skybox składać będzie się z dwóch pomieszczeń: części wypoczynkowej, z której oglądać będzie można mecze PGE FKS Stali Mielec oraz sali konferencyjnej, idealnej do prowadzenia rozmów biznesowych. W tygodniu pomieszczenia te mogą zaś pełnić funkcje biurowe i miejsc na prowadzenie szkoleń —  powiedział Damian Gąsiewski, Dyrektor Komunikacji i Marketingu w FKS Stal Mielec S.A.