Rywalizacja w bramce rozkręca się na dobre. Mateusz Kochalski w PGE FKS Stali Mielec!!!

Rywalizacja o miejsce między słupkami mieleckiej bramki zapowiada się pasjonująco. Do rywalizacji o grę na pozycji nr 1 do Bartosza Mrozka i Mateusza Dudka dołącza Mateusz Kochalski, który podpisał ze Stalą 3-letni kontrakt.

Mateusz jest kolejnym ekslegionistą, który pojawia się na Solskiego. W poprzednim sezonie był wypożyczony do Radomiaka. Tam zagrał w jednym pojedynku w ekstraklasie przeciwko Cracovi oraz w Pucharze Polski przeciwko Górnikowi Zabrze. W tych spotkaniach puścił 3 bramki. Ma 21 lat, dysponuje niezłymi warunkami fizycznymi – 189 cm/88 kg. Pochodzi z Lubelszczyzny. Piłkarską przygodę zaczynał w BKS Lublin. W 2015 roku związał się z Legią Warszawa. Przy Łazienkowskiej grał w Centralnej Lidze Juniorów oraz w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. Potem został wypożyczony do Legionovii, a następnie do Radomiaka. W Radomiu w sezonie 2020/21 zagrał we wszystkich 34 meczach i miał niemały wkład w awans tego zespołu do ekstraklasy.
W Mielcu o miejsce między słupkami powalczy z Bartoszem Mrozkiem i Mateuszem Dudkiem. Rywalizacja zapowiada się pasjonująco.

Całej trójce naszych goalkeeperów życzymy jak najwięcej czystych kont!!!

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl