Zamknij

Sinoma pozostaje w gronie naszych sponsorów

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w gronie naszych sponsorów pozostaje firma Sinoma. Dziękujemy za zaufanie!

Działająca od 1994 roku zajmuje się obsługą przedsiębiorstw w zakresie zbierania i recyklingu odpadów, zwłaszcza skupu makulatury, tworzyw sztucznych, złomu, drewna, tekstyliów.

Zasadniczym obszarem działania przedsiębiorstwa jest skup, odbiór odpadów od naszych klientów oraz nieustanne dążenie do zagospodarowania surowców wtórnych w formie recyklingu. Firma Sinoma może pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem i doskonale rozwiniętą infrastrukturą magazynową oraz transportową, ale także rozbudowaną siecią punktów w całym kraju. Firma zamierza sukcesywnie dodawać do swojego portfolio jednostki recyklingowe odpadów, dzięki czemu każda taka jednostka będzie wzmacniała ofertę skierowaną do Klientów.

W ramach działalności obecnie prowadzony jest  recykling folii polietylenowej, oraz planowane jest otwarcie kilku jednostek recyklingu różnego rodzaju odpadów.

Ze względu na szerokie spektrum podejmowanych działań oraz dzięki posiadanym uprawnieniom
i kwalifikacjom, w gronie Klientów Sinomy znajdują się firmy działające w rozmaitych gałęziach gospodarki, od firm o profilu handlowym po przedsiębiorstwa o charakterze produkcyjnym.

Oddział w Mielcu znajdziemy pod adresem: ul. Partyzantów 19B

Tel. 607 97 00 05

 www.sinoma.pl

________________________________

Sponsoring i reklama w FKS Stal Mielec S.A.:
Damian Gąsiewski
tel. 602 739 362
e-mail: damian.gasiewski@stalmielec.com