Spółka Euro-Eko pozostaje z klubem FKS Stal Mielec!

W ostatnich dniach Spółka Euro-Eko zadeklarowała i podpisała przedłużenie dotychczasowej umowy sponsorskiej, zarówno dla pierwszego zespołu, który w kolejnych sezonie, co już wiemy, będzie nadal występował w najwyższej klasie rozgrywkowej – PKO BP Ekstraklasie, jak i dla Akademii PGE FKS Stal Mielec. Co ważne, deklaracja ta padła, gdy walka o utrzymanie jeszcze trwała! Spółka Euro-Eko jest naszym wiernym Partnerem od 2019 roku i po raz kolejny potwierdziła swoje wsparcie dla klubu, przedłużając umowę sponsorską na kolejny rok.

Umowę parafowali prezes zarządu spółki Euro-Eko – dr Radosław Swół oraz prezes FKS Stal Mielec S.A. – Jacek Klimek. Na miejscu obecny był również europoseł Tomasz Poręba, który od lat wspiera mielecki klub i jest obecny przy wszystkich, ważnych dla klubu wydarzeniach.

Europoseł podkreślił, że Euro-Eko swoją postawą i zaangażowaniem na rzecz lokalnej społeczności, w tym sportu, daje bardzo dobry, godny naśladowania przykład.

– Chciałbym bardzo serdecznie podziękować władzom Euro-Eko za zaufanie i konsekwentne wspieranie od lat Stali Mielec. Firma była z klubem w czasach, gdy Stal walczyła w pierwszej lidze, a o pomoc sponsorów było bardzo trudno. Podali nam wówczas rękę, czego nigdy nie zapomnę. To, co robi Euro-Eko jest także przykładem jak należy realizować społeczną odpowiedzialność biznesu w praktyce, poprzez wsparcie klubu sportowego będącego wizytówką miasta i regionu. Firma robi to od lat wzorowo, wspierając także Akademię Stali Mielec, dając tym samym setkom młodych ludzi z Mielca i okolic możliwość rozwoju i realizacji sportowych marzeń. Za to chcę podziękować w sposób szczególny – powiedział europoseł Tomasz Poręba.

– Tak definiujemy i realizujemy założenia społecznej odpowiedzialności spółki Euro-Eko – podkreślił z kolei prezes Radosław Swół.

– Wspieranie lokalnych inicjatyw, lokalnych wydarzeń i lokalnego sportu mamy wpisane w DNA Spółki. Cieszę się, że możemy być częścią odbudowy legendy Stali Mielec i mieć w tym swój realny udział. Klub FKS to piękna historia i piękna teraźniejszość. Wierzę i jestem przekonany, że również piękna przyszłość. To element budujący tożsamość miasta Mielca. Jako Spółka działająca i mająca siedzibę w mieleckiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej z przyjemnością włączamy się proces wsparcia naszego mieleckiego klubu. Ponadto, zawsze gdy możemy pomóc – pomagamy – podkreślił Radosław Swół.

Prezes Jacek Klimek podkreślił jak ważne jest stabilne partnerstwo lokalnego biznesu. Pozwala to z należytym wyprzedzeniem planować budżet klubu. Nie bez znaczenia są tu też korzyści jakie otrzymują firmy, które współpracują i sponsorują klub. FKS Stal Mielec to jedyny klub na Podkarpaciu występujący w PKO BP Ekstraklasie.

– Dziś marketing i reklama to nieodłączne elementy funkcjonowania nowoczesnych, ambitnych firm. PGE FKS Stal Mielec to dziś uznana i ceniona marka w całym kraju. Nasi sponsorzy otrzymują bardzo konkretne ekwiwalenty medialne i marketingowe. Oferowana przez nas w zamian reklama dociera do naprawdę ogromnej liczby odbiorców – zakończył Jacek Klimek, prezes FKS Stal Mielec S.A.

– Bardzo cieszymy się, że spółka Euro-Eko była, jest i pozostaje z nami. Takiego podejścia, takich firm potrzebujemy więcej. Mam nadzieję, że za tym przykładem pójdą też inne mieleckie przedsiębiorstwa.

Spółka Euro-Eko z Mielca wytwarza z odpadów stabilne paliwo alternatywne o parametrach węgla. – Zamiast trafiać na składowiska odpady są wykorzystywane do produkcji paliw. Dajemy drugie, ostatnie życie odpadom – mówi prezes Euro-Eko – dr Radosław Swół.

Przedsiębiorstwo oferuje kompleksową gospodarkę odpadami dla lokalnych firm obsługując duże zakłady produkcyjne, ale też małe warsztaty i firmy usługowe. Euro-Eko dostarcza do klienta pojemniki i kontenery, realizuje transport i zapewnia niezbędną dokumentację.

Wystarczy, że skontaktują się Państwo z firmą Euro-Eko i wskażą rodzaj odpadów, którymi należy się zająć. Euro-Eko przedstawi wycenę usługi i szybko ją zrealizuje. Dodatkowo może zadbać o procedury środowiskowe i BDO w Państwa firmie, w zakresie m.in. opracowywania wniosków, ekspertyz, kart informacyjnych, raportów o oddziaływaniu na środowisko. Zachęcamy do współpracy z naszym Partnerem.

https://euro-eko.mielec.pl/

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl