Zamknij

Spotkanie z legendą klubu- Krzysztofem Rześnym

17 marca w naszym Gościem w sklepie FKS Stal Mielec, był Pan Krzysztof Rześny.

— Cieszę się niezmiernie, że możemy gościć dziś kolejną legendę naszego klubu, Pana Krzysztofa Rześnego. Jako Prezes Zarządu FKS Stal Mielec S.A. chciałem serdecznie podziękować Panu Krzysztofowi za przyjęcie zaproszenia na spotkanie z naszymi biało-niebieskimi kibicami.
Pan Krzysztof Rześny to dwukrotny mistrz Polski wraz z naszą drużyną, oraz reprezentant Polski, który grał m.in. z Anglią. Spotkanie z legendą naszego klubu to wydarzenie podczas, którego wszyscy będziemy mogli czerpać wiele cennych rad od tak wybitnego piłkarza i trenera —powiedział Jacek Klimek- Prezes Zarządu FKS Stal Mielec S.A.

— Bardzo dziękuję za zaproszenie i możliwość spotkania się z naszymi kibicami. Najbardziej w pamięci zapadł mi mój pierwszy mecz, w barwach Stali Mielec, kiedy rozgrywaliśmy spotkanie z zespołem Zagłębia Sosnowiec, który wygraliśmy 2:0. Miałem też niezmierną radość móc wystąpić w Reprezentacji Polski co było dla mnie niezapomnianym przeżyciem. Od dziecka marzyłem, aby móc wystąpić w koszulce z orłem na piersi, więc mój pierwszy mecz w Reprezentacji było najważniejszym momentem w mojej karierze — powiedział Pan Krzysztof Rześny.

Jacek Klimek- Prezes Zarządu FKS Stal Mielec S.A. oraz Damian Gąsiewski- Dyrektor Komunikacji i Marketingu wręczyli Panu Krzysztofowi replikę koszulki z numerem 2 oraz pamiątkową paterę w podziękowaniu za zapisanie się na kartach historii naszego klubu.