Zamknij

Spotkanie z legendą klubu- Witoldem Karasiem.

W dniu dzisiejszym w sklepie FKS Stal Mielec odbyło się spotkanie z legendą naszego klubu, byłym piłkarzem i trenerem- Witoldem Karasiem.

— Jako Prezes Zarządu FKS Stal Mielec S.A. w imieniu całego klubu chciałbym podziękować Panu Witoldowi za przyjęcie zaproszenia. Móc gościć tak wybitnego piłkarza, który grał m.in. przeciwko Realowi Madryt oraz pokonał bramkarza FC Barcelony to dla nas zaszczyt. Pan Witold zapisał się na kartach historii naszego klubu nie tylko jako wspaniały piłkarz, ale również jako trener. To pod jego wodzą zespół juniorów młodszych Stali Mielec mógł cieszyć się ze zdobycia Mistrzostwa Polski w 2007 roku. Witold Karaś to również wspaniały nauczyciel, który przez wiele lat zaszczepiał miłość do sportu jako nauczyciel wychowania fizycznego w I Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu. Jako Prezes Zarządu chciałbym dodać, że zrobimy wszystko, aby nasza obecna drużyna osiągała tak wspaniałe sukcesy, jak ta,
w której grał nasz szanowny Gość — powiedział Jacek Klimek, Prezes Zarządu FKS Stal Mielec S.A.

— Dziękuję bardzo za zaproszenie. Jest mi niezmiernie miło spotkać się w wiernymi kibicami Stali Mielec. W swojej karierze rozegrałem wiele spotkań, lecz gdybym miał wybrać jeden mecz który zapadł mi najbardziej w pamięci to ten z Barceloną podczas którego zdobyłem bramkę. Z mistrzowskiego sezonu 1972/1973 ciężko mi wybrać jedno spotkanie ponieważ z wielu z nich mam wspaniałe wspomnienia — powiedział Pan Witold Karaś.

Pan Witold Karaś w latach od 1.09.1999 do 31.08.2017 uczył wychowania fizycznego
w I Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu. Podczas dzisiejszego wydarzenia obecny był obecny Dyrektor Liceum- Radosław Kluza. To na jego ręce Dyrektor Komunikacji
i Marketingu Damian Gąsiewski przekazał replikę koszulki z sezonu 1972/1973. Koszulka ta znajdować się będzie w szkolnej gablocie.

Było to wydarzenie z cyklu spotkań z legendami naszego klubu. Damian Gąsiewski- Dyrektor Marketingu i Komunikacji FKS Stal Mielec S.A. zapowiedział, iż kolejnym Gościem będzie Jan Domarski. Spotkanie odbędzie się 3 lutego o godzinie 16:00 w sklepie FKS Stal Mielec.