Stacje Paliw TOP-GAZ to kolejna firma, która przechodzi z partnera na sponsora Klubu! Dziękujemy, że gracie #RAZEM z Nami!

Miło nam poinformować, że nowym sponsorem naszego klubu została mielecka sieć Stacji Paliw TOP-GAZ. Nasza współpraca przechodzi z poziomu partnerstwa na sponsoring FKS Stal Mielec S.A. Umowa z siecią mieleckich stacji paliw została podpisana do końca czerwca 2023 roku.

 To kontynuacja i rozwój współpracy z FKS Stal Mielec. Na naszych stacjach dostępne są już m.in. piwo STAL, suplementy diety STALMAG, napoje energetyczne Stal Eneregy Drink oraz gadżety klubowe. Od nowego sezonu 2022/23 rozszerzamy współpracę o sponsoring klubu – powiedział właściciel stacji paliw Antoni Topór.

Program lojalnościowy „Tankując wspierasz Stal Mielec” dający korzyści finansowe klubowi zostaje przedłużony na kolejny sezon! Mało tego, nowe KARTY KIBICE (zastępujące dotychczasowe karnety), które do nabycia będą już od 20 czerwca będą pełnić również funkcję karty lojalnościowej – podkreślił Prezes FKS Stal Mielec S.A. Jacek Klimek.

Na czym polega cała akcja? Nic prostszego! Wystarczy tankować na stacjach TOP-GAZ, pobrać specjalną kartę lojalnościową Kibica Stali Mielec i zbierać punkty.

Korzyści są obopólne. Każdy kibic zbierając punkty nie tylko wspiera FKS Stal Mielec, ale również uczestniczy w programie lojalnościowym stacji TOP-GAZ. Uzbierane punkty można później wymieniać m.in. na produkty z oferty gastronomicznej oraz myjnię.

Firma TOP-GAZ działa od 1999 roku. Zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą paliw. Świadczy usługi transportowe paliw własnymi cysternami z układem wydawczym i grawitacyjnym.

Zapraszamy do odwiedzenia stacji naszego nowego Sponsora. Na każdej z nich zatankujesz doskonałej jakości paliwo w atrakcyjnej cenie, skorzystasz z myjni samoobsługowej czy zrobisz zakupy w sieci sklepów. W każdym punkcie skorzystasz również z kącika kawowego.

Stacje Paliw TOP-GAZ gwarantują najwyższą jakość paliw. Posiadają świadectwo jakości!

Mielec, ul. Sienkiewicza 156
Mielec, ul. Wolności 66 (Orlen)
Wola Mielecka 220

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl