Zamknij

Stara Cegielnia zostaje #RAZEM z nami!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w gronie naszych sponsorów pozostaje STARA CEGIELNIA. Dziękujemy za zaufanie!

STARA CEGIELNIA w Mielcu to nowoczesne osiedle, które powstaje w atrakcyjnej lokalizacji, u zbiegu ulic Wojsławskiej i Racławickiej, składające się z sześciu wielorodzinnych budynków, wraz z garażami podziemnymi, częścią usługową i niezbędną infrastrukturą. Przedsięwzięcie deweloperskie zostanie zrealizowane w 3 etapach. Trwający I etap inwestycji obejmuje budowę dwóch budynków mieszkalnych – Budynku A i Budynku B – łącznie mieszczących 157 lokali mieszkalnych.

Inwestycję charakteryzuje przemyślana, ponadczasowa architektura oraz funkcjonalność lokali, zapewniająca komfort i wygodę użytkowania. Z myślą o wysokich oczekiwaniach przyszłych mieszkańców oraz ich indywidualnych potrzebach, nasza oferta daje możliwość wyboru spośród lokali o zróżnicowanych układach i metrażach.

W projekcie przewidziano liczne zielone nasadzenia, ścieżki spacerowe oraz ławki, a dla najmłodszych mieszkańców nowoczesny i bezpieczny plac zabaw.

Deweloper uzyskał również zezwolenie na realizację drugiego i trzeciego etapu inwestycji, tj. budowę kolejnych czterech budynków wielorodzinnych, kilkunastu lokali handlowo-usługowych, a także ponad 200 miejsc parkingowych w garażach podziemnych i kilkuset miejsc parkingowych zewnętrznych.

Zapraszamy do Biura Sprzedaży przy ulicy Wojsławskiej 1 w Mielcu (teren budowy) w celu zapoznania się z aktualną ofertą mieszkań oraz do skorzystania z możliwości rezerwacji wymarzonego mieszkania z ofertą rządowego programu „Bezpieczny Kredyt 2%” na zakup pierwszego mieszkania.