Super Animatorzy w akcji!

Sektor Rodzinny to nie tylko wspaniała zabawa i świetna atmosfera, ale przede wszystkim wielkie meczowe emocje, których w sobotę nie brakowało. Śmiało możemy stwierdzić, że nasi mali kibice są najlepsi na świecie!
Fundacja Super Animator jest z nami od pierwszego meczu rundy jesiennej tego sezonu. To oni dbają o to, żeby jak najbardziej urozmaicić naszym najmłodszym sportowe widowisko. Dzieciaki ich uwielbiają, a animatorzy dokładają wszelkich starań, żeby za każdym razem wprowadzić nowe atrakcje.

Tym razem na Sektorze Rodzinnym zanotowaliśmy wizytę Myszki Miki, która częstowała dzieci pysznymi galaretkami. Oczywiście Miki zadbała o to, żeby obie strony stadionu dostały mały upominek. Nie zabrakło także prac plastycznych w formie piłkarskich kolorowanek, plakatów i bannerów.

Układanie klocków, malowanie buziek, skręcanie balonów, mega twister i mini mecz to już stały fragment naszych animacji.
Dzięki uprzejmości Ośrodka Kibice Razem dzieci mogły poprowadzić mini doping i poćwiczyć celność kopnięć na dmuchanej bramce Canal+.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Fundacji Super Animator na ich oficjalnej stronie i już dziś zapraszamy Was Serdecznie na kolejny mecz. Do zobaczenia na Sektorze Rodzinnym, nasi mali przyjaciele!

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl