Toyota-Dakar Rzeszów razem z Nami w drodze #PoDawnyBLASK!

W sobotnie przedpołudnie do grona Sponsorów mieleckiej Stali dołączyła Toyota-Dakar Rzeszów, która przekazała dla Klubu trzy samochody – dwa busy dziewięcioosobowe i jeden samochód osobowy.

Podjęliśmy decyzję, że dołączymy do grona Sponsorów Stali Mielec. Samochody w dniu dzisiejszym przekazujemy na rzecz Klubu. My ze swojej strony chcielibyśmy życzyć zawodnikom, klubowi, aby kontuzje omijały Was szerokim łukiem, abyście mogli w pełni zdrowi walczyć o najwyższe cele, jakie sobie postawiliście przed tym sezonem. My jako nowy Sponsor będziemy trzymać za Was bardzo mocno kciuki. Z Dakar-Toyota Rzeszów w drodze po dawny blask życzymy Wam powodzenia! – mówił podczas konferencji prasowej Prezes Zarządu w Dakar-Toyota RzeszówJarosław Bąk.

Podczas konferencji prasowej obecny był także Poseł do Parlamentu Europejskiego – Tomasz PorębaBardzo chce serdecznie podziękować Toyocie Dakar Rzeszów za to, że jesteście z nami. Dołączyliście do Sponsorów Stali Mielec, do grupy osób i firm, które chcą na nowo zbudować Klub Stal Mielec, dać mu nowe życie i wprowadzić go do Ekstraklasy.

Prezes Klubu FKS Stal Mielec i Dyrektor Akademii podkreślał, że dzięki przekazanym samochodom, planowanie wyjazdu na mecze drużyn młodzieżowych będzie dużo łatwiejsze –To przede wszystkim ogromne ułatwienie logistyczne w Akademii. Koszty transportu to był jeden z wyższych wydatków, a dzięki pomocy Pana Prezesa Jarosława Bąka, Pana Tomasa Poręby ten problem na dzień dzisiejszy zostaje rozwiązany. Będziemy mogli swobodnie i bez skrępowania planować wyjazdy drużyn młodzieżowych.

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl