Transfer #1: Arkadiusz Kasperkiewicz, witamy w Mielcu!

Arkadiusz Kasperkiewicz został nowym zawodnikiem PGE FKS Stali Mielec. 27-letni środkowy obrońca podpisał z naszym klubem 1,5-roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Nasz nowy zawodnik pochodzi z Łodzi i właśnie w tym mieście rozpoczął swoją piłkarską karierę. Jest wychowankiem Startu Łódź. Następnie występował w MSP Szamotuły i Widzewie Łódź.

W 2015 roku trafił do pierwszoligowej wówczas Olimpii Grudziądz, w której występował przez dwa lata. Kolejne sezony to występy dla dwóch kolejnych klubów – Arkadiusz Kasperkiewicz grał w Górniku Łęczna i Rakowie Częstochowa. Z tym ostatnim klubem awansował do PKO BP Ekstraklasy, będąc ważną postacią drużyny Marka Papszuna. W sezonie 2019/2020, już w PKO BP Ekstraklasie, ostatecznie zaliczył 5 występów. Warto zaznaczyć, że pod Jasną Górą występował razem z Kamilem Kościelnym i Maciejem Domańskim.

Z Rakowa Częstochowa trafił do Arki Gdynia, w której spędził ostatnie 1,5 roku. W Gdyni zagrał łącznie w 45 ligowych spotkaniach i 7 Fortuna Pucharu Polski. Przypomnijmy, że był finalistą ubiegłorocznej edycji Fortuna Pucharu Polski, w którym jego Arka przegrała decydujący mecz z Rakowem Częstochowa.

Teraz czas na PGE FKS Stal Mielec. Arkadiusz Kasperkiewicz podpisał z naszym klubem 1,5-roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl