Wydajemy magazyn meczowy “Solskiego 1”. Pierwszy numer już w piątek!

Kolejna nowość dla naszych kibiców! Już w piątek wydamy pierwszy numer magazynu meczowego “Solskiego 1”, który darmowo otrzymają kibice wchodzący na stadion na mecz z Lechem Poznań. 

W środku kibice znajdą dedykowane, nigdzie indziej nie publikowane wywiady, artykuły i reportaże.

– Cały czas rozbudowujemy bazę naszych produktów medialnych – mówi Kuba Zegarliński, dyrektor marketingu i komunikacji w klubie FKS Stal Mielec S.A. – Od początku stycznia mocno postawiliśmy na rozwój. Mamy stałe cykle reportaży, wideo oraz podcastów. Teraz do tego portfolio dołącza magazyn meczowy “Solskiego 1” – dodaje.

Pierwszy numer już w najbliższy piątek. Magazyn będzie rozdawany kibicom przy wejściu na stadion, przed meczem z Lechem Poznań.

Co znajdziemy w środku? – Gramy z Lechem Poznań, a z tym klubem łączy nas sporo postaci. Przede wszystkim nasz trener – Adam Majewski – przez kilka lat występował w Lechu i postanowiliśmy trenera podpytać właśnie o ten czas w jego karierze – informuje Zegarliński.

– Do tego oczywiście historia naszych najciekawszych starć z Lechem. Będzie o bramce Andrzeja Szarmacha, o meczu życia Bodzia W. oraz o tym, dlaczego trener “Kolejorza” jeden z meczów oglądał spod świerka, który kiedyś rósł na naszym stadionie za jedną z bramek. Mamy też wywiad z Piotrem Kamińskim, naszym byłym zawodnikiem, który grał również w Lechu – wylicza.

Ciekawych artykułów będzie oczywiście jeszcze więcej, bo cały magazyn będzie liczył 20 stron. Kibice wchodzący na mecz otrzymają go całkowicie za darmo.

Druk i szata graficzna dzięki współpracy z firmami chmielowiec.eu i MCDesign.

 

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl