Zamknij

Zakłady Metalowe „Dezamet” S.A. zostają #razem z nami!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w gronie naszych sponsorów pozostają Zakłady Metalowe „Dezamet”. Dziękujemy, że dalej gracie #RAZEM z Nami! Umowa sponsorska będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/2025.

Zakłady Metalowe „Dezamet” S.A. z siedzibą w Nowej Dębie to firma, która posiada maszyny i technologie umożliwiające precyzyjną obróbkę maszynową, obróbkę plastyczną, obróbkę cieplną, pokrycia galwaniczne i badania laboratoryjne. Gwarancją zadowolenia klienta jest nowoczesny park maszynowy, wysokie kwalifikacje zawodowe oraz wieloletnie doświadczenie.

Firma łączy najnowsze osiągnięcia technologiczne z potrzebami swoich klientów, dąży do najwyższej jakości wyrobów i usług oraz stale rozwija swoje kompetencje. Produkcja „Dezamet” S.A. oparta na przemyśle maszynowym, doceniana jest na rynku krajowym i zagranicznym.

Nowoczesny park maszynowy pozwala na oferowanie precyzyjnej obróbki mechanicznej oraz wykonywania narzędzi specjalistycznych. „Dezamet” S.A. realizuje również usługi szeroko pojętej obróbki galwanicznej. Cała gama usług realizowana jest pod nadzorem nowoczesnych laboratoriów pomiarowych i badawczych. Oprócz ww. usług firma wykonuje dodatkowo elementy maszyn budowlanych, rolniczych, konstrukcje spawane oraz wiele innych detali spełniając najwyższe wymagania naszych kontrahentów.

ZAKŁADY METALOWE „DEZAMET” S.A.
UL. SZYPOWSKIEGO 1
39-460 NOWA DĘBA
tel: +48 15 845 1262
fax: +48 15 846 2619
e-mail: sekretariat@dezamet.com.pl

_______________________________

Sponsoring i Reklama w FKS Stal Mielec S.A.
Damian Gąsiewski
tel. 602 739 362
e-mail: damian.gasiewski@stalmielec.com