Zasady funkcjonowania Strefy VIP oraz SUPERVIP

Od nowego sezonu strefa VIP na stadionie przy Solskiego 1 podzielona będzie na dwie części: VIP oraz SUPERVIP (wejście od ul. Solskiego). 

Główne wejście do klubu będzie przeznaczone dla osób korzystających ze strefy SUPERVIP. Osoby te mogą dopingować biało-niebieskich podczas spotkań Ekstraklasy na trybunie, a także będą mieć możliwość wejścia do środka strefy, w której znajduje się catering. Miejsce to przeznaczone będzie dla:

– sponsorów i partnerów naszego klubu, których umowy gwarantują wejście do niniejszej strefy
– osób, którym wejście do tej strefy gwarantuje umowa z Ekstraklasą i jej partnerami
– gości klubu przyjezdnego (na podstawie umowy z Ekstraklasą)

Na strefę VIP wejście będzie prowadzić poprzez klatkę schodową. Osoby posiadające niniejszą wejściówkę będą miały miejsce na sektorze VIP, lecz bez możliwości korzystania ze środka strefy (bez cateringu). 

Ta opcja będzie dotyczyć:

– zaproszonych gości FKS Stal Mielec S.A.
– rodzin zawodników (ustalona liczba)
– osób, które wykupią opcję biletu VIP

Bilety te będzie można kupić poprzez stronę internetową www.bilety.stalmielec.com oraz w kasach stadionu. Bilet VIP to koszt 100 zł.

Od nowego sezonu nie będą obowiązywać darmowe bilety, ani vouchery, które do tej pory uprawniały do wejścia na mecze domowe PGE FKS Stal Mielec. Grupy zorganizowane, które do tej pory wchodziły na S1 według listy także będą musiały wykupić bilety na spotkania rozgrywane w Mielcu.

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl