Zmiany mediowe na meczach domowych PGE FKS Stal Mielec

Sezon PKO BP Ekstraklasy 2022/23 rozpoczynamy w Mielcu 25 lipca meczem domowym z Radomiakiem Radom. Od niniejszego spotkania wszyscy dziennikarze oraz fotoreporterzy będą mieli udostępnione pomieszczenie robocze do pracy na 2h przed rozpoczęciem spotkania oraz po nim. Funkcję tego pomieszczenia będzie spełniała sala konferencyjna. W tym właśnie miejscu dla mediów przygotowane będą kawa, herbata, ciastka oraz woda mineralna, która ponadto będzie znajdować się także na trybunie dla prasy oraz przy bandach reklamowych za bramkami – dla fotoreporterów. Strefa 1 (czyli foto) będzie miała także przygotowane przyłącza do prądu przy bandach za bramkami.

Wejście na salę konferencyjną (czyt. także pomieszczenie robocze dla mediów) prowadzić będzie nie przez główne wejście do klubu, a przez kolejne drzwi od strony ul. Solskiego. Wstęp do środka gwarantuje ważna akredytacja, którą będzie sprawdzał ochroniarz stojący przy wspominanym wejściu. Na terenie stadionu pojawią się tablice, które będą wskazywać drogę do miejsc dedykowanych mediom.

Proces akredytacyjny na rundę jesienną sezonu 2022/23 ruszy w poniedziałek 4 lipca o godz. 10.00 i potrwa do 22 lipca (piątek), do godz. 10.00. Tradycyjnie wnioski będzie można składać poprzez system Accredito.

O liczbie przyznanych akredytacji decyduje klub. W pierwszej kolejności rozpatrywane będą wnioski od osób delegowanych przez redakcje, a w drugiej kolejności przez freelancerów.

Bez zmian pozostają kwestie przyznawania akredytacji także na konkretne mecze domowe PGE FKS Stal Mielec (a nie na całą rundę). Taki proces akredytacyjny pojawi się w systemie Accredito na tydzień przed meczem domowym.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:

Rzecznik prasowa FKS Stal Mielec. S.A.
Angelika Fila
e-mail: angelika.fila@stalmielec.com
tel. 791 772 440

Do zobaczenia #NaStadionie!

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl