Sport to zdrowie! Odwiedziny 8D z SP6 i wizyta w SP1

Spotkania z piłkarzami w ramach kampanii „Sport to zdrowie” mogą mieć dowolną formę: wycieczki po klubie, pogadanki o zdrowym stylu życia lub treningu pokazowego. Każde jest na swój sposób wyjątkowe. Do każdego zawodnicy podchodzą bardzo indywidualnie.

Mielecki stadion wzbudza zainteresowanie nie tylko tych małych, ale również i tych większych kibiców. Ósmoklasiści ze szkoły nr 6 poznawali jego zakamarki razem z Bartkiem Nowakiem i Krystianem Getingerem. Odwiedzili miejsca niedostępne na co dzień: salę konferencyjną, magazyn sprzętu, gabinet odnowy biologicznej, a także szatnię 1. Zespołu. Młodzież zapoznała się również z zasadami funkcjonowania drużyny piłkarskiej.

Z możliwości pogadanki skorzystali uczniowie ze szkoły nr 1. O zdrowym odżywianiu i sportowym stylu życia rozmawiali z Martinem Dobrotką, Damianem Primelem i Lukasem Bielakiem. Spotkanie było też okazją do prezentacji szkolnych talentów sportowych.

Dziękujemy za miło spędzony czas! Zapraszamy Was do wspólnego kibicowania na sektorze rodzinnym!

Zapraszamy przedszkola i szkoły podstawowe do udziału w kampanii „Sport to zdrowie”! Spotkania z zawodnikami dają najmłodszym radość z możliwości wspólnej dyskusji, zdobycia autografu i zrobienia pamiątkowej fotografii. Zawodnicy, przykładem własnego życia i własnych doświadczeń, uczą wytrwałości i cierpliwości w pracy nad sobą, zachęcają do podejmowania aktywności fizycznej na co dzień oraz objaśniają jak ważna w życiu każdego człowieka jest zdrowa, właściwie zbilansowana dieta. Kampanię wspiera sponsor tytularny 1. Drużyny – PGE Polska Grupa Energetyczna.