Biało*Niebieskie Mikołajki z PGE – udana trzecia edycja świątecznego turnieju

Biało*Niebieski Mikołaj również w tym roku odwiedził młodych adeptów piłkarstwa w Mielcu. W środę 4 grudnia spotkał się w Galerii Nawigator z podopiecznymi Akademii Piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec. Wesołą zabawę poprzedziła prezentacja wszystkich grup treningowych – od piłkarskiego przedszkola po 2. zespół FKS Stal Mielec.

Mikołajkowy turniej piłkarski odbył się natomiast 8 grudnia. W niedzielne przedpołudnie, w hali sportowej SP7 do piłkarskich zmagań stanęło 13 drużyn dziecięcych w dwóch kategoriach wiekowych – Żaka Starszego i Młodszego. W kategorii Żaka Starszego znaleźli się reprezentanci: AP PGE FKS Stal Mielec, APPN Mielec, Czarni Połaniec, Nowa Dęba i APPN Malinie, natomiast w kategorii Żaka Młodszego – AP PGE FKS Stal Mielec, APPN Mielec, Czarni Połaniec, Chemik Pustków i Soccer Ropczyce. Obecny był również Biało*Niebieski Mikołaj!

Turnieje Mikołajkowe są efektem współpracy Klubu FKS Stal Mielec z PGE – Polską Grupą Energetyczną. Nie mają formy rywalizacji i nie kończą się przydzieleniem konkretnych miejsc w finałowej klasyfikacji. Wszyscy uczestnicy są zwycięzcami i otrzymują takie same niespodzianki. Chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę w sportowej atmosferze!