Wygrana PGE FKS Stali Mielec w kolejnym meczu kontrolnym!

Piłkarze PGE FKS Stal Mielec w sobotnim meczu kontrolnym zmierzyli się z Sandecją Nowy Sącz. Podopieczni Trenera Dariusza Marca zwyciężyli 2:1. Bramki dla Biało-Niebieskich zdobyli Robert Dadok (37′) i Adrian Paluchowski (59′). Bramkę dla ekipy z Nowego Sącza zdobył Marcin Flis (55′).

W meczu nie wystąpili  Mateusz Dudek, Bartosz Sobczyk oraz Mateusz Mak, którzy trenują indywidualnie.

Skład obu drużyn dostępny TUTAJ.

O pomeczową opinię zapytaliśmy zdobywcę pierwszej bramki dzisiejszego meczu – Na mecz z Sandecją mieliśmy plan w postaci wysokiego lub średniego pressingu. Dobrze to wyglądało – często odbieraliśmy piłkę na połowie przeciwnika z czego przechodziliśmy do ataku szybkiego. Mieliśmy parę sytuacji by strzelić bramkę, ale jak wiemy to nie jest jeszcze ten moment, żeby wszystko wpadało. Podzieleni byliśmy na dwa zespoły – każdy zagrał po 45 minut. Cieszy pierwsza wygrana, ponieważ może to tylko sparing, ale chcemy wygrywać te sprawdziany przed startem ligi – powiedział Robert Dadok.