PGE FKS Stal Mielec wygrywa kolejny mecz kontrolny!

W sobotnie przedpołudnie, piłkarze PGE FKS Stali Mielec rozegrali swój trzeci mecz kontrolny. Pojedynek ten zakończył się zwycięstwem Biało-Niebieskich 3:2. Bramki dla Stali zdobyli Grzegorz Tomasiewicz (rzut karny), Wojciech Lisowski i Bartosz Nowak

W meczu przeciwko rzeszowskiej Resovii nie wystąpili Mateusz Dudek, Oskar Mazur, Jan Kozłowski i Mateusz Mak, którzy trenują indywidualnie.

Skład obu drużyn dostępny TUTAJ.

O pomeczową ocenę poprosiliśmy zdobywcę bramki dla PGE FKS Stali MielecGrzegorza TomasiewiczaW pierwszej połowie do około 25 minuty Resovia miała troszeczkę przewagi doświadczenia, ponieważ w naszej drużynie było więcej młodzieży . Później to my robiliśmy akcje, które umiemy robić. Zdobyliśmy bramkę z rzutu karnego. Strzeliłem pewnie, co na pewno pomoże mi w dalszych spotkaniach. Mecz był ciężki, jesteśmy po bardzo intensywnym tygodniu co na pewno zaprocentuje w niedalekiej przyszłości. Teraz do poniedziałku mamy wolne. Jest to czas, aby się zregenerować i od przyszłego tygodnia dalej ciężko pracować, żeby wykonać cel jaki sobie zaplanowaliśmy – mówi.