PGE FKS Stal Mielec zwycięstwem w meczu kontrolnym kończy zgrupowanie w Turcji

Zwycięstwem 2:1 w meczu kontrolnym z FK Chornomorets Odessa, PGE FKS Stal Mielec zakończyła zgrupowanie w tureckim Kargicak. Dla Biało – Niebieskich obie bramki w dzisiejszym spotkaniu zdobył Michał Żyro.
Szczegóły meczu znajdziecie TUTAJ.   

O pomeczową ocenę poprosiliśmy TreneraDariusz MarcaZagraliśmy dzisiaj ostatni mecz na zgrupowaniu – zwycięski. Jestem bardzo zadowolony z postawy zawodników. Zadowolony jestem z pobytu tutaj. Jesteśmy wszyscy zdrowi. Wracamy z podniesionymi głowami do Mielca. Chciałbym przy tej okazji zaprosić Kibiców do oglądania nas na żywo, jak i również przed telewizorami. Mam nadzieję, że dostarczymy wszystkim wielu emocji – mówi.

Jak podkreśla Kapitan mieleckiej drużyny – Krystian Getinger, wszyscy z niecierpliwością czekają na start rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi. – Po ostatnim meczu sparingowym w Turcji cieszymy się przede wszystkim ze zwycięstwa. Został tydzień do ligi. Myślę, że jesteśmy optymalnie przygotowani. Z niecierpliwością czekamy już  na ten pierwszy mecz. Kończymy obóz przygotowawczy. Bardzo fajne warunki, obiekt, boiska treningowe fantastyczne. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy tutaj być i tak jak powiedziałem – z niecierpliwością czekamy na pierwszy mecz.

Rozgrywki ligowe Biało-Niebiescy wznowią już 1 marca meczem wyjazdowym z Olimpią Grudziądz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:40.