PGE FKS STAL MIELEC – CHOJNICZANKA CHOJNICE 4:1

34.kolejka Fortuna 1 Liga
PGE FKS STAL MIELEC – CHOJNICZANKA CHOJNICE (0:1)
sobota 25 lipca 2020, godz.17.40
Stadion Miejski przy ul. Solskiego 1 w Mielcu
Transmisja Polsat Sport Premium

Bramki:
0:1 – 19 min – 11. Janusz Surdykowski
1:1 – 53 min – 17. Bartosz Nowak
2:1 – 62 min – 10. Mateusz Mak
3:1 – 81 min – 7. Maciej Domański
4:1 – 90+1 min – 96. Robert Dadok

STAL:  13. Rafał Strączek – 5. Mateusz Żyro, 7. Maciej Domański, 10. Mateusz Mak, 12. Adam Kramarz (30′ 24. Lukas Bielak), 17. Bartosz Nowak, 20. Grzegorz Tomasiewicz, 23. Krystian Getinger ©, 25. Wojciech Lisowski (74′ 4. Adrian Skrzyniak), 77. Jakub Bartosz (56′ 14. Michał Żyro), 96. Robert Dadok

Rezerwowi: 29. Damian Primel, 33. Jakub Wrąbel – 2. Mateusz Chmielowiec, 4. Adrian Skrzyniak, 8. Maciej Urbańczyk, 9. Andreja Prokić, 14. Michał Żyro, 22. Mateusz Bodzioch, 24. Lukas Bielak
Trener: Dariusz Marzec

Żółta kartka:
28 min – 25. Wojciech Lisowski
45+2 min – 24. Lukas Bielak

CHOJNICZANKA:   84. Radosław Janukiewicz – 5. Kamil Wiktorski (67′ 4. Kacper Kasperowicz), 9. Robert Ziętarski, 10. Agwan Papikyan (63′ 19. Michał Sacharuk), 11. Janusz Surdykowski, 14. Mateusz Kuzimski, 17. Tomasz Mikołajczak ©, 18. Krystian Wachowiak, 20. Oskar Paprzycki (46′ 68. Bartosz Wolski), 26. Mateusz Bartosiak, 90. Jan Murda

Rezerwowi: 12. Jakub Banach, 4. Kacper Kasperowicz, 7. Marcin Trojanowski, 19. Michał Sacharuk, 50. Kacper Madej, 68. Bartosz Wolski, 99. Marcin Rajch
Trener: Zbigniew Smółka

Żółta kartka:
45 min – 11. Janusz Surdykowski
51 min – 10. Agwan Papikyan

Sędzia: 
Widzów:
Pogoda: upalnie w temp.25°C

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA WIOSENNA:
25.07.20 Mielec: Chojniczanka Chojnice
17.07.20 Sosnowiec: Zagłębie Sosnowiec 3:0
14.07.20 Mielec: Chrobry Głogów 1:0
10.07.20 Nowy Sącz: Sandecja Nowy Sącz 1:2
04.07.20 Mielec: Odra Opole 1:1
30.06.20 Jastrzębie: GKS Jastrzębie 2:1
27.06.20 Mielec: Radomiak Radom 2:0
21.06.20 Bełchatów: GKS Bełchatów 1:2
18.06.20 Mielec: Stomil Olsztyn 1:0
14.06.20 Tychy: GKS Tychy 4:2
05.06.20 Mielec: Puszcza Niepołomice 0:0
02.06.20 Legnica: Miedź Legnica 2:1
27.05.20 Mielec: Lech Poznań (Puchar Polski) 1:3
08.03.20 Mielec: Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:3
01.03.20 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 5:0
MECZE TOWARZYSKIE:
21.02.20 Kargicak: Chornomorets Odessa 2:1
15.02.20 Belek: Avangard Kursk 3:3
12.02.20 Kargicak: Widzew Łódź 3:1
06.02.20 Mielec: Stal Rzeszów 1:3
01.02.20 Mielec: Resovia 3:2
25.01.20 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 2:1
18.01.20 Myślenice: Wisła Kraków 0:1
RUNDA JESIENNA:
05.12.19 Stargard: Błękitni Stargard (Puchar Polski) 2:1
30.11.19 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
22.11.19 Suwałki: Wigry Suwałki 3:0
16.11.19 Grodzisk Wlkp: Warta Poznań 2:0
09.11.19 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 2:0
03.11.19 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
30.10.19 Mielec: Pogoń Szczecin (Puchar Polski) 2:0
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza: Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak Radom 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia Rzeszów 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3