Reklama

FKS Stal Mielec to najbardziej utytułowany klub piłkarski na Podkarpaciu (2-krotny Mistrz Polski, Wicemistrz Polski, zajmujący obecnie 17 miejsce w tabeli wszechczasów ligi polskiej), w którym największe sukcesy w swojej karierze odnosiły takie sławy futbolu jak Grzegorz Lato, Henryk Kasperczak, Andrzej Szarmach, Jan Domarski i wielu innych znanych i wybitnych zawodników.

To już czwarty sezon FKS Stal Mielec w 1 Lidze po tym jak w 2016 roku awansowała na zaplecze Ekstraklasy po niemal 20 latach! Pod hasłem w drodze #PoDawnyBlask, Klub sukcesywnie dąży do odbudowy swojej bogatej historii i powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

W mieleckiej Akademii Piłkarskiej trenuje ponad pół tysiąca dzieci i młodzieży, którzy z powodzeniem reprezentują Stal w różnych kategoriach wiekowych i na różnych poziomach rozgrywkowych.

FKS Stal Mielec to jeden z najbardziej popularnych zespołów w regionie, który przyciąga na bezpieczny i rodzinny stadion przy Solskiego 1, średnio 3500 widzów, co stanowi jedną z najlepszych frekwencji w 1 Lidze.

FKS Stal Mielec to również doskonały i bardzo atrakcyjny nośnik reklamy dla potencjalnych sponsorów.

W ramach działalności marketingowej Klub oferuje szeroki zakres usług promocyjnych i marketingowych.

Sukces w sporcie jest niemożliwy bez wsparcia finansowego ze strony sponsorów, na których Stal Mielec ciągle czeka. Dlatego też, już teraz zapraszamy do współpracy sponsorów i reklamodawców, którzy chcą nas wspierać w drodze #podawnyblask

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt:

adres e-mail: marketing@stalmielec.com

tel. 513-122-040

 

Strefa Super VIP to miejsce wyjątkowe, w którym pasja do sportu, łączy się z życiem towarzyskim, kulturalnym
i biznesowym.

To właśnie tutaj można nawiązać cenne relacje, ale przede wszystkim spędzić wspaniały, pełen emocji czas, kibicując PGE FKS Stal Mielec w luźnej atmosferze piłkarskiego meczu razem z naszymi Sponsorami i Partnerami,
którzy wspierają nas w drodze #PoDawnyBLASK.

Zapraszamy i zachęcamy do kibicowania drużynie PGE FKS Stal Mielec z trybuny Super VIP Stadionu Miejskiego przy ulicy Solskiego 1.


Tel.: 513-122-040
E-mail: marketing@stalmielec.com