Reklama

FKS Stal Mielec to najbardziej utytułowany klub piłkarski na Podkarpaciu (2-krotny Mistrz Polski, Wicemistrz Polski, zajmujący obecnie 16 miejsce w tabeli wszechczasów ligi polskiej), w którym największe sukcesy w swojej karierze odnosiły takie sławy futbolu jak Grzegorz Lato, Henryk Kasperczak, Andrzej Szarmach, Jan Domarski i wielu innych znanych i wybitnych zawodników.

To już trzeci sezon FKS Stal Mielec w 1 Lidze po tym jak w 2016 roku awansowała na zaplecze Ekstraklasy po niemal 20 latach! Pod hasłem w drodze #PoDawnyBlask, Klub sukcesywnie dąży do odbudowy swojej bogatej historii i powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

W mieleckiej Akademii Piłkarskiej trenuje ponad pół tysiąca dzieci i młodzieży, którzy z powodzeniem reprezentują Stal w różnych kategoriach wiekowych i na różnych poziomach rozgrywkowych.

FKS Stal Mielec to jeden z najbardziej popularnych zespołów w regionie, który przyciąga na bezpieczny i rodzinny stadion przy Solskiego 1, średnio 3500 widzów, co stanowi jedną z najlepszych frekwencji w 1 Lidze.

FKS Stal Mielec to również doskonały i bardzo atrakcyjny nośnik reklamy dla potencjalnych sponsorów.

W ramach działalności marketingowej Klub oferuje szeroki zakres usług promocyjnych i marketingowych.

Sukces w sporcie jest niemożliwy bez wsparcia finansowego ze strony sponsorów, na których Stal Mielec ciągle czeka. Dlatego też, już teraz zapraszamy do współpracy sponsorów i reklamodawców, którzy chcą nas wspierać w drodze #podawnyblask

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt:

adres e-mail: klub@stalmielec.com

tel. 606 196 676