Reklama

www_zakladka_REKLAMA_I_liga
FKS Stal Mielec to najbardziej utytułowany klub piłkarski na Podkarpaciu (2-krotny Mistrz Polski, Wicemistrz Polski, zajmujący obecnie 16 miejsce w tabeli wszechczasów ligi polskiej), w którym największe sukcesy w swojej karierze odnosiły takie sławy futbolu jak Grzegorz Lato, Henryk Kasperczak, Andrzej Szarmach, Jan Domarski i wielu innych znanych i wybitnych zawodników.

Po tym, jak FKS Stal Mielec w sezonie 2015/2016 zdobyła mistrzostwo II ligi, a w obecnym sezonie występuje na zapleczu Ekstraklasy, gdzie powróciła po raz pierwszy po 19 latach! Pod hasłem w drodze #podawnyblask sukcesywnie klub dąży do powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

W mieleckiej Akademii Piłkarskiej trenuje ponad pół tysiąca dzieci i młodzieży, którzy z powodzeniem reprezentują Stal w różnych kategoriach wiekowych i na różnych poziomach rozgrywkowych.

FKS Stal Mielec to jeden z najbardziej popularnych zespołów w regionie, który przyciąga na swoje mecze na nowym stadionie przy Solskiego 1, średnio 3000 widzów, co stanowi jedną z najlepszych frekwencji w I i II lidze.

FKS Stal Mielec to również doskonały i bardzo atrakcyjny nośnik reklamy dla potencjalnych sponsorów. W ramach działalności marketingowej Klub oferuje szeroki zakres usług reklamowych.

Sukces w sporcie jest niemożliwy bez wsparcia finansowego ze strony sponsorów, na których Stal Mielec ciągle czeka. Dlatego też, już teraz zapraszamy do współpracy sponsorów i reklamodawców, którzy chcą nas wspierać w drodze #podawnyblask

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt:

adres e-mail: reklama@stalmielec.com

tel. 606 196 676