Zamknij

Firma Dobrowolscy pozostaje sponsorem naszego klubu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w gronie naszych sponsorów pozostaje firma DOBROWOLSCY. Dziękujemy, za zaufanie! Umowa sponsorska będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/2025.

Firma Dobrowolscy od ponad 30 lat łączy smakiem pokolenia.

W 1990 roku Stanisław Dobrowolski wraz z synem Adamem założyli zakład mięsny. W kolejnych latach dołączyli do nich pozostali synowie i  obecnie firma z Wadowic Górnych zatrudnia ponad 600 pracowników i łączy technologię z troską o to, by wędliny wadowickie były najlepszymi produktami dla naszych rodzin.

Wnikliwa analiza rynku mięsnego i panujących na nim trendów, dzięki łączeniu tradycji ze zmieniającymi się gustami konsumentów, są kluczem do sukcesu firmy.

Współpraca z lokalnymi hodowcami oraz dbałość o środowisko naturalne idą w parze z dbałością o ekologię, która od zawsze była wpisana w misję firmy. Warto również zaznaczyć, że Dobrowolscy od zawsze preferują polskie mięso pozyskiwane z tradycyjnego chowu.

Produkty firmy Dobrowolscy zostały wielokrotnie nagrodzone w prestiżowych konkursach i programach. Wyróżnienia otrzymały produkty linii Bracia Dobrowolscy, bazują na zamiłowaniu do tradycji wędliniarstwa oraz doskonałych, naturalnych składników.

Jakość wyrobów sygnowana nazwiskiem Dobrowolscy sprawia, że po raz kolejny z dumą możemy polecić produkty Państwa rodzinie.

Firma Dobrowolscy dba o relacje z każdym klientem, o jego satysfakcję i zaufanie, a jedyną drogą, by je zdobyć jest troska o wysoką jakość produktów. Opowieść o wędlinach i produktach mięsnych z górnej półki zaczyna się od mięsa ze sprawdzonej ubojni, prowadzi przez przyjazne, nowoczesne i równocześnie sprzyjające zdrowiu technologie, a kończy się na stole klientów.

Dobrowolscy dbają by produkty były dokładnie takimi, które podalibyśmy własnej rodzinie, stąd dbałość o ochronę środowiska, sięganie jedynie po sprawdzone mięso wysokiej jakości oraz ciągły rozwój, który pozwala nam na utrzymanie bliskich i rodzinnych relacji z klientami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! www.dobrowolscy.pl

 

________________________________

Sponsoring i reklama w FKS Stal Mielec S.A.:
Damian Gąsiewski
tel. 602 739 362
e-mail: damian.gasiewski@stalmielec.com