Harmonogram sprzedaży biletów na mecz PGE FKS Stal Mielec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na mecz PGE FKS Stal Mielec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Bilety online można kupować na stronie www.kupbilet.pl. Kasy stadionowe czynne będą od wtorku, od godziny 13:00. 

Sprzedaż biletów online na mecz PGE FKS Stal Mielec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza trwa na stronie www.kupbilet.pl. Sprzedaż w kasach Stadionu Miejskiego w Mielcu rozpocznie się we wtorek, 7 grudnia.

WAŻNE! W kasach Stadionu Miejskiego odbywać się będzie wymiana voucherów na darmowe bilety na mecz. Więcej o promocji voucherowej można przeczytać TUTAJ.

Rezerwacja SUPER VIP – bilet 300 zł (katering) – telefoniczna pod numerem 793 421 939 lub mailem finanse@stalmielec.com.

Zapraszamy do kas na Stadionie Miejskim przy ul. Solskiego 1 w Mielcu – od wtorku do czwartku w godz. 13.00-17.00. W dniu meczu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza kasy czynne od godziny 13:00 do pierwszego gwizdka sędziego. 

Więcej informacji tel. 793 421 939.

Ceny biletów: 

Ulgowy 20 zł na sektory C, D, E, F, G, J, K, L, M, N po okazaniu legitymacji szkolnej, studenckiej (do 26 roku życia), emeryta, rencisty oraz opiekunowie osób niepełnosprawnych.

Normalny 30 zł na sektory C, D, E, F, G, J, K, L, M, N.

W dniu meczu bilety droższe o 5 złotych. 

Więcej od stalmielec.com

Futbolsport.pl