MEDIALNA STAL M: Mecz Stali Mielec w Tychach oglądało 10 tysięcy widzów

Było to spotkanie kończące sezon 2015/2016 w 2 lidze piłkarskiej. Tychy pokonując Stal zapewniły sobie awans do 1 ligi. Mistrzem 2 ligi została Stal Mielec i też zagra w 1 lidze w nowym sezonie. Więcej na hej.mielec.pl

W meczu 34. kolejki II ligi GKS Tychy pokonał Stal Mielec 1:0 i tym samym zapewnił sobie upragniony awans na zaplecze Ekstraklasy. Gola na wagę zwycięstwa wyśmienitym strzałem zdobył Stepan Hirskyj. Więcej na sportowefakty.pl

W meczu ostatniej kolejki II ligi GKS Tychy wygrał ze Stalą Mielec. Bramkę strzelił Stepan Hirskyj w 76. minucie. GKS Tychy po rocznej banicji wrócił na zaplecze Ekstraklasy. Tyszanie zajęli trzecie miejsce w II lidze. Lepsze od nich były tylko Stal Mielec i Znicz Pruszków. W przyszłym sezonie w 1. lidze grać będą przeciwko sobie GKS Tychy, GKS Katowice, Zagłębie Sosnowiec, Górnik Zabrze i Podbeskidzie. To będą mecze! Więcje na dziennikzachodni.pl

Piłkarze GKS Tychy po rocznej przerwie wrócili do 1. ligi. W ostatniej kolejce pokonali u siebie pewną awansu, liderującą tabeli Stal Mielec 1:0 (0:0) w obecności ponad 10 tysięcy widzów. Więcej na polskieradio.pl

GKS Tychy męczył się okrutnie, kibice coraz bardziej się niecierpliwili, ale w końcu rezerwowy Stepan Hirśkyj i jego bombowe uderzenie pod poprzeczkę otworzyło drzwi z napisem „Pierwsza liga”! Więcej na slask.sport.pl