MEDIALNA STAL M: Nie dajesz z siebie wszystkiego, w przerwie zostajesz w szatni. To Wy możecie spowodować, że ten stadion będzie się zapełniał

SMÓŁKA: U mnie nikt nie ma prawa kalkulować. Nie dajesz z siebie wszystkiego, w przerwie zostajesz w szatni. Więcej na futbolfejs.pl

Rozmowa z Jakubem Żubrowskim, kapitanem Stali Mielec. Więcej na supernowosci24.pl

– Powiedziałem moim piłkarzom na odprawie przedmeczowej: „To Wy możecie spowodować, że ten stadion będzie się zapełniał” – przyznał trener Stali Mielec Zbigniew Smółka po wygranym 2-0 meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Więcej na podkarpacielive.pl

Wydarzeniem weekendu było zwycięstwo Stali Mielec z liderem Zagłębiem Sosnowiec. Więcej na sportowefakty.wp.pl

Piotr Mandrysz: Stal wygrała zasłużenie. Więcej na gol24.pl

15. kolejka 1 ligi jak zwykle przyniosła masę emocji. Stal Mielec sensacyjnie ograła lidera – Zagłębie Sosnowiec, równie zaskakująco Znicz Pruszków pokonał Górnik Zabrze, natomiast aż cztery bramki oglądaliśmy w Suwałkach. Zapraszamy na wszystkie skróty meczów 15. kolejki 1 ligi! Więcej na polsatsport.pl