MEDIALNA STAL M: Zwycięstwo ze specjalną dedykacją. Stal Mielec ucieka

Mecz rozpoczął się od minuty ciszy ku pamięci piłkarzy Stali Mielec zmarłych po wypadku w Weryni: Patryka Szewczaka, Kamila Pydycha, Rafała Pydycha, Mariusza Korzępy, Kamila Oślizło. Tydzień żałoby odbił się na poziomie gry mielczan w tym spotkaniu. Stalowcom brakowało zadziorności, polotu. Jednak już w 2 minucie zagrozili bramce gości, uderzenie głową odbił jeden z defensorów na linii bramkowej. Więcej na hej.mielec.pl

24.kolejka II Ligi.Więcej na 2ligapolska.pl

Gospodarze uciekli konkurentom do awansu – już 8 punktów przewagi nad Wisłą i Rakowem. Piłkarze Stali wyszli na mecz w koszulkach upamiętniających pięciu kolegów, którzy w Wielką Sobotę stracili życie w drogowej kraksie. A po spotkaniu właśnie im dedykowali jakże cenne zwycięstwo. Więcej na supernowosci24.pl

Stal Mielec pokonała Gryfa Wejherowo 2:1. Więcej na nowiny24.pl

Z dużej chmury mały deszcz, ponieważ pojedynek Wisły Puławy z Błękitnymi Stargard zakończył się bezbramkowym remisem. Korzystają z tego Stal Mielec i Znicz Pruszków, który rozgromił 4:1 Polonię Bytom. Więcej na sportowefakty.pl