Rezerwy: Piorunująca końcówka i wysokie zwycięstwo z Piastem Tuczempy

PGE FKS Stal II Mielec powróciła na zwycięską ścieżkę. Po porażkach z Karpatami Krosno i Głogovią Głogów Małopolski, teraz przyszła pora na wygraną z Piastem Tuczempy.

O naszej wygranej przesądziła końcówka spotkania. Dokładnie ostatni kwadrans. Wcześniej mecz był wyrównany i tak też był wynik – 1:1. Wynik w siódmej minucie otworzył dla nas Buczek, ale dziesięć minut później wyrównał Zieliński.

Taki wynik utrzymywał się do 78.minuty spotkania. Wtedy to gola strzałem zza pola karnego zdobył Konrad Guca. Nasza drużyna poszła za ciosem i na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry podwyższył Kamil Duszkiewicz, który wykorzystał sytuację sam na sam. Wynik na 4:1 ustalił Aleksander Szumilas, wykorzystując podanie od Kamila Duszkiewicza.

W najbliższej kolejce (sobota, 30 października) PGE FKS Stal II Mielec zagra na wyjeździe z MKS-em Kańczuga.

PGE FKS Stal II Mielec – Piast Tuczempy 4:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Buczek 7, 1:1 Zieliński 18, 2:1 Guca 78, 3:1 Duszkiewicz 85, 4:1 Szumilas 89.

Stal II: Primel – Osuch, Zięba, Sosiński (55 Wyjadłowski), Wyparło – Seweryn, Buczek, Poręba, Lonczak (48 Szumilas) – Sadłocha (55 Guca), Duszkiewicz. Trener Tomasz Grabiec.