Zamknij

Turnieje naszych Dzieciaków

W rozegranym w sobotę 15.03.2014 w Kolbuszowej I MEMORIALE im. Karola Godeckiego podopieczni trenerów Grzegorza Krukowskiego oraz Jerzego Stanisława Płanety z rocznika 2004 zajęli 5 miejsce. Z grupy wyszli z 3 miejsca zdobywając 6 pkt. na 9 możliwych taką samą ilość punktów w grupie zdobyły jeszcze dwie drużyny ale o kolejności miejsc zadecydowała MAŁA TABELKA a w niej przegraliśmy rywalizację jedną bramką, no cóż tak bywa. Gratulujemy zdobywcy pierwszego miejsca ORZEŁKOWI Przeworsk, a także pozostałym drużynom biorącym udział w turnieju. W turnieju zespół STALI Mielec 2004 strzelił 10 bramek tracąc przy tym tylko 2, i tylko jedno małe potknięcie w grupie zadecydowało o tym iż młodzi piłkarze STALI Mielec walczyli o miejsca od 5 do 8 pokonując w tej rywalizacji pozostałe zespoły.

Skład: Rudolf Rafał, Michoński Kamil, Osuch Hubert, Bartosz Ząbek, Michał Stala, Eryk Kolisz, Dominik Golis, Karol Łysiak, Bartosz Skaza, Kacper Bukowski, Filip Topór, Damian Kloc,Maksymilian Straż.

Bramki: Filip Topór, Damian Kloc, Kacper Bukowski, Karol Łysiak, Dominik Golis.

SONY DSC

 

Reprezentacja chłopców Stali Mielec rocznika 2006 trenująca na co dzień w Piłkarskim Przedszkolu Szkoły Mistrzostwa Sportowego w pięknym stylu wygrała turniej halowy organizowany przez ZKS Unię Tarnów. Turniej odbył się 15.03.2014r. Rywalizowało w nim 4 drużyny ( 2 drużyny nie dojechały na zawody) grając każdy z każdym mecz i rewanż. Po 6 meczach zwycięzcą całego turnieju okazali się Mielczanie którzy zgromadzili 13 pkt z bilansem bramkowym 22-14. Nasz zawodnik Chmielowski Wojtek został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju i do niego też powędrowała statuetka dla najlepszego piłkarza. Wielkie gratulacje dla chłopców, zagrali wspaniały turniej, wykazali się niesamowitą ofiarnością ( Kacper Mika doznał kontuzji, zagrał tylko 2 pierwsze mecze strzelając 6 bramek), w opinii trenerów zaprezentowali się bardzo dobrze pod względem organizacji gry, zdobyli najwięcej bramek w całym turnieju. Wielkie podziękowania dla rodziców za doping, którzy byli 6 zawodnikiem na boisku ( grano 15 min mecz, 4 w polu + bramkarz). Trenerem chłopców jest Tomasz Gałat.

Wyniki i tabela końcowa:
Stal Mielec – Tarnovia Tarnów 5-4 (Mika x 4, Chmielowski)
Stal Mielec – Tarnovia Tarnów 3-6 ( Chmielowski x 2, Krakowski)
Stal Mielec- Unia Tarnów I 3-3 ( Chmielowski x 3)
Stal Mielec – Unia Tarnów I 5-1 ( Chmielowski x 3, Sokół, Krakowski)
Stal Mielec- Unia Tarnów II 3-0 (Mika x2, Chmielowski)
Stal Mielec – Unia Tarnów II 3-0 (Chmielowski x 2, Krakowski)

1. Stal Mielec 13 pkt 22-14
2. Unia Tarnów I 13 pkt 17-11
3. Tarnovia Tarnów 9 pkt 20-17
4. Unia Tarnów II 0 pkt 3-22

Skład: Krakowski Oliwer, Chmielowski Wojtek, Sokół Patryk, Mika Kacper, Marcićkiewicz Patryk, Ziółko Max, Klich Mikołaj, Gawron Wiktor, Kołodziej Mateusz, Smykla Hubert

P10500482006