PGE FKS STAL MIELEC – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 2:1

20.kolejka Fortuna 1 Liga
PGE FKS STAL MIELEC – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 2:1 (2:0)
sobota 30 listopada, godz.12.40
Stadion Miejski przy ul. Solskiego 1 w Mielcu
Transmisja Polsat Sport

BRAMKI:
1:0 – 13 min – 5. Mateusz Żyro
2:0 – 15 min – 10. Mateusz Mak
2:1 – 43 min – 11. Łukasz Sierpina (rzut karny)

STAL: 29. Damian Primel – 5. Mateusz Żyro, 8. Maciej Urbańczyk, 10. Mateusz Mak, 11. Szymon Stasik, 14. Łukasz Janoszka (58′ 9. Andreja Prokić), 16. Josip Soljic (46′ 24. Lukas Bielak), 17. Bartosz Nowak, 20. Grzegorz Tomasiewicz (90+3 18. Bartosz Bajorek), 22. Mateusz Bodzioch, 23. Krystian Getinger ©
Rezerwowi: 87. Seweryn Kiełpin – 3. Łukasz Seweryn, 9. Andreja Prokić, 12. Adam Kramarz, 18. Bartosz Bajorek, 19. Adrian Paluchowski, 24. Lukas Bielak, 25. Wojciech Lisowski, 90. Josip Barisic
Trener: Dariusz Marzec

Żółte kartki: 
20. Grzegorz Tomasiewicz (80′) 
8. Maciej Urbańczyk (82′)

PODBESKIDZIE: 1. Martin Polacek – 2. Filip Modelski, 3. Aleksander Komor, 7. Rafał Figiel, 8. Karol Danielak, 11. Łukasz Sierpina©, 22. Kacper Gach,  27. Konrad Sieracki (68′ 80. Mateusz Sopoćko), 28. Kornel Osyra, 90. Adrian Rakowski (84′ Ivan Martin Gomez) , 95. Marko Roginić
Rezerwowi: 13. Rafał Leszczyński, 4. Kamil Wiktorski, 14. Filip Laskowski, 15. Jakub Bieroński, 19. Michał Rzuchowski, 42. Michał Studnicki, 80. Mateusz Sopoćko, 98. Damian Hilbrycht, 99. Ivan Martin Gomez
Trener: Krzysztof Brede

Żółte kartki: 
28. Kornel Osyra (8′)
Czerwone kartki:
2. Filip Modelski (77′)

Sędzia:  Tomasz Marciniak
Widzów: 2929
Pogoda: pochmurno w temp.2°C

Sezon 2019/2020:
TERMINARZ i TABELA
RUNDA JESIENNA:
30.11.19 Mielec: Podbeskidzie Bielsko-Biała
22.11.19 Suwałki: Wigry Suwałki 3:0
16.11.19 Grodzisk Wlkp: Warta Poznań 2:0
09.11.19 Chojnice: Chojniczanka Chojnice 2:0
03.11.19 Mielec: Zagłębie Sosnowiec 1:1
30.10.19 Mielec: Pogoń Szczecin (Puchar Polski) 2:0
27.10.19 Głogów: Chrobry Głogów 0:1
24.10.19 Opole: Odra Opole 0:1
18.10.19 Mielec: Sandecja Nowy Sącz 5:1
11.10.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice (towarzysko) 0:0
04.10.19 Mielec: GKS Jastrzębie 3:1
28.09.19 Radom: Radomiak Radom 0:2
25.09.19 Grudziądz: Olimpia Grudziądz 3:0 (Puchar Polski)
21.09.19 Mielec: GKS Bełchatów 1:0
18.09.19 Mielec: GKS Tychy 1:2
13.09.19 Olsztyn: Stomil Olsztyn 0:1
1.09.19 Niepołomice: Puszcza Niepołomice 1:0
26.08.18 Mielec: Miedź Legnica 1:0
21.08.19 Nieciecza, Bruk-Bet Termalica 2:1
16.08.19 Mielec: Olimpia Grudziądz 2:0
11.08.19 Bielsko-Biała: Podbeskidzie 1:4
02.08.19 Mielec: Wigry Suwałki 1:1
26.07.19 Mielec: Warta Poznań 2:1
MECZE TOWARZYSKIE:
19.07.19 Mielec: Stal Rzeszów 4:0
13.07.19 Mielec: AFE Hiszpania 0:0
13.07.19 Mielec: FK Poprad 2:0
06.07.19 Mielec: Radomiak 2:0
03.07.19 Mielec: Resovia 1:1
29.06.19 Wola Chorzelowska: Puszcza Niepołomice 1:0
26.06.19 Kielce: Korona Kielce 0:1
22.06.19 Wola Chorzelowska: Raków Częstochowa 0:3