Tydzień z PGE FKS Stal Mielec #2!

Kolejny tydzień ciężkiej pracy za nami! Zawodnicy ciężko trenują, aby jak najlepiej przygotować się do startu Fortuna 1 Ligi. Sprawdźcie, co słychać przy #Solskiego1!

1) Nowy tydzień rozpoczęliśmy bardzo dobrze! Do Biało-Niebieskiej drużyny dołączył Kacper Sadłocha! Zobaczcie, co Kacper ma Wam do powiedzenia!

http://stalmielec.com/wp-content/uploads/2020/01/IMG_4934.mov

2) We wtorek świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka! Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia!

3) W poniedziałek i wtorek w Sklepiku Stali Mielec spotkać można było dwójkę naszych zawodników – Rafała Strączka i Oskara Mazura. Była to idealna okazja do wzięcia autografu czy zrobienia pamiątkowego zdjęcia. 

4) W środę swoje urodziny obchodził nasz zawodnik – Bartosz Bajorek

6) Rafał Strączek, Łukasz Seweryn i Oskar Mazur w ramach kampanii “Sport to zdrowie”, którą wspiera sponsor tytularny 1. Drużyny – PGE Polska Grupa Energetyczna, odwiedzili Przedszkole nr 16!

7) W sobotę, na terenie Galerii Navigator, Stowarzyszenie Chłopcy ze Stali i Ośrodek Kibice Razem przeprowadzili zbiórkę na rzecz Patryka – wiernego Kibica mieleckiej Stali. Do akcji przyłączyła się nasza drużyna! Więcej informacji znajdziecie TUTAJ. Serdecznie zachęcamy do pomocy Patrykowi!

8) W piątkowy wieczór, w Karczmie Polskiej przy ulicy Partyzantów 2 w Mielcu odbyła się Gala Mieleckiego Sportu, której organizatorem był Tygodnik Regionalny Korso. Bardzo miło nam poinformować, że nagroda „Trener Wychowawca Młodzieży” trafiła do Bogusława Wyparło.
8. miejsce w kategorii „Najlepszy Sportowiec Mielca” zdobył Grzegorz Tomasiewicz, natomiast 3. miejsce zostało przyznane Bartoszowi Nowakowi! Więcej na temat piątkowej Gali przeczytacie TUTAJ.

9) Sobota to kolejny dzień pełen emocji! Drużyna PGE FKS Stali Mielec rozegrała drugi mecz kontrolny – tym razem przeciwnikiem była ekipa z Nowego Sącza.  Szczegóły meczu dostępne TUTAJ.

Dziękujemy, że jesteście #RAZEM z nami!