Tydzień z PGE FKS Stal Mielec #4!

Każdy tydzień przybliża nas do startu rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi! Czas na podsumowanie mijającego tygodnia!

1) Początek tygodnia to czas na świętowanie! We wtorek urodziny obchodził nasz zawodnik – Szymon Stasik, któremu raz jeszcze składamy najlepsze życzenia!


2) Olimp Sport Nutrition, który wspiera nas w drodze na szczyt, wyprodukował limitowaną serię odżywek “Dragon Ball Z”. W naszej drużynie mamy idealnego ambasadora!

3) Przed wylotem do Turcji porozmawialiśmy z Jakubem Bartoszem.
“Zdecydowałem się na przenosiny do Mielca, ponieważ mam nadzieję, że w Stali będę miał większą możliwość na grę i zbieranie cennego doświadczenia” – mówił. Całość rozmowy znajdziecie TUTAJ.

4) W czwartek rozegraliśmy ostatni mecz kontrolny przed wylotem na zgrupowanie do Turcji. Naszym przeciwnikiem była drużyna Stali Rzeszów, która wygrała 3:1.
Szczegóły meczu, bramki oraz podsumowanie pierwszej części przygotowań do startu rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi przez Trenera znajdziecie w linkach poniżej! 

http://stalmielec.com/?p=68410
http://stalmielec.com/?p=68427

5) Do Sklepiku Stali Mielec trafiły już pomeczowe, białe koszulki z rundy jesiennej. Musicie je mieć!

6) W piątek poznaliśmy datę meczu ¼ Finału Totolotek Pucharu Polski, w którym nasza drużyna zmierzy się z Lechem Poznań. Jeśli ominęła Was ta informacja, koniecznie sprawdźcie TUTAJ.
Jeśli natomiast nie wiecie, kiedy i gdzie kupić bilet na ten mecz zapraszamy Was TUTAJ.

7) Piątkowe popołudnie przyniosło nam wiele emocji! Tych pozytywnych oczywiście 🙂 Do naszej drużyny dołączył Michał Żyro!

8) Wiemy również, kiedy rozegramy mecz 21. i 22. kolejki Fortuna 1 Ligi. Oba te mecze możecie zobaczyć w Telewizji Polsat, ale przecież to nie to samo, co #NaStadionie! Do zobaczenia przy #Solskiego1! 🙂

9) Nasza drużyna wyleciała na zgrupowanie do Turcji, gdzie ciężko pracują, aby jak najlepiej przygotować się do startu Fortuna 1 Ligi.
Kadra PGE FKS Stal Mielec na zgrupowanie w Turcji dostępna TUTAJ.