Tydzień z PGE FKS Stal Mielec #3!

Przygotowania do startu Fortuna 1 Ligi trwają! Sprawdźcie, co w ciągu całego tygodnia wydarzyło się w naszym Klubie!

1) W poniedziałek Trener drużyny – Dariusz Marzec przedstawił plan treningowy na cały tydzień, a także podsumował dwa, rozegrane sparingi – z Wisłą Kraków i Sandecją Nowy Sącz.
➡️ http://stalmielec.com/?p=68296

2) We wtorek, kolejny zawodnik zasilił szeregi mieleckiego Klubu! Do naszej drużyny, prosto z krakowskiej Wisły trafił Jakub Bartosz!
➡️ http://stalmielec.com/?p=68307

3) Na kolejne wzmocnienie nie musieliśmy długo czekać! W środę, nowym zawodnikiem PGE FKS Stali Mielec został Maciej Domański.
➡️ http://stalmielec.com/?p=68316

4) Grzegorz Tomasiewicz, Damian Primel i Mateusz Bodzioch odwiedzili grupę 6-latków w Przedszkolu nr 1! Była to kolejna wizyta w ramach akcji “Sport to zdrowie”, którą wspiera sponsor tytularny 1. Drużyny – PGE Polska Grupa Energetyczna.
➡️ http://stalmielec.com/?p=68319

5) W czwartek wszystkie ręce na pokład! Zaangażowaliśmy się w akcję Wojtka Lisowskiego, który szuka domu dla czworonożnych przyjaciół! Po szczegóły zapraszamy na naszego klubowego Facebooka!
➡️ https://www.facebook.com/stal.mielec.oficjalna/


6) Sobota = #MATCHDAY! Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna Resovii Rzeszów! Składy obu drużyn możecie zobaczyć TUTAJ! Poniżej natomiast bramki z tego pojedynku i pokazanie meczu naszym okiem!

7) W niedzielny wieczór dotarła do nas bardzo miła wiadomość! Bartosz Nowak został Pierwszoligowcem roku 2019!
foto: piłkanożna.pl